Cem Yılmaz'dan Yalova Valisi'ne: Kalpsize mevkii vermeyeceksin!

Cem Yılmaz'dan Yalova Valisi'ne: Kalpsize mevkii vermeyeceksin!
Cem Yılmaz'dan Yalova Valisi'ne: Kalpsize mevkii vermeyeceksin!
Cem Yılmaz'dan Yalova Valisi'ne: "Mevki ile adam ezmek, kalbini ölesiye kırmak. Yazık oldu gitti öğretmencik. Daha büyük mevkilere gelesin Vali bey..."

RADİKAL - Cem Yılmaz, Twitter 'da kıyafetlerini beğenmediği TÜBİTAK ödüllü öğretmeni azarlayan Yalova Valisi'ne tepki gösterdi.
Yalova Valisi Selim Cebiroğlu’nun geçtiğimiz hafta incelemelerde bulunmak için gittiği Termal Fen Lisesi’nde, dersanede kıyafetlerini beğenmediği için azarlayarak sınıftan kovduğu öne sürülen öğretmen Halil Serkan Öz için dün akşam ’Saygı Yürüyüşü’ adı altında düzenlenen protesto yürüyüşünde kalp krizi geçirerek yaşamını yitirdi.

Valinin azarladığı öğretmen protestoda öldü


Cem Yılmaz da Twitter'da Vali'ye tepki gösterdi. ''Mevki ile adam ezmek,kalbini ölesiye kırmak.Yazık oldu gitti öğretmencik.Daha buyuk mevkilere gelesin Vali bey'' diyen Cem Yılmaz'ın tweetleri şöyle:


  http://www.radikal.com.tr/132820813282083

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  yazık.. koca bir yazık.. - user1060128

  Şimdi soruyorum Vali Bey'e, devlet olarak bir öğretmene kaç lira maaş veriyorsunuz? Kusura bakma o gariban aldığı 3 kuruş para ile ailesini ancak geçindirebiliyor, Hangi memur dilenmiyor, hangi memuru dilendirmiyorsunuz, 2. iş yapmayan memur mu var? Kusura bakma vali bey, senin gibi Kiton, Zega, Beymen, Diamond, Vakko gibi yerlerden giyinemiyor..Devletin tepesindeki adam hoşgörülü olacak, eğer yoksa sen sırtındakini çıkar ona ver, azarlamayı bırak bir derdi sıkıntısı var mı diye sor.. Yazık dev gibi bir matematik öğretmeni şehit oldu.. Böyle valileri merkeze almayı bırakın, mesleğini elinden alın.. Yazık size vali bey,

  vali olsan ne olur? - zebda

  bu valilik makamını işgal eden zat düzgün giyenerek adam olanacağını sanıyor...kravat takarak saygılı ve uygar bir beyefendi olacağını sanıyor....sen taktın da ne oldu? öfkeli , kompleksli , kendini beğenmiş, hazımsız insanların türkiyede bu noktalara kadar gelmesi cok acı...insan olmak aydın olmak adam olmak vali olunca olmuyor...ve bunun gibiler hiçbir zaman hiçirşey olamayacak...ezik geçmişlerinin , yetersiz formasyonlarının hınçını aydınlardan , kendilerinden daha üstün olduklarını bildikleri insanlardan çıkaracaklar! elbet herşeyin diyeti ödenecek bir gün! ya adli ya da vicdani!

  KONUŞ CEM YILMAZ, KONUŞ! - Ali Karatay

  Filmlerine giden toplam 127 AKP'liyi bırak bir kenara, seni seven milyonlarca insan senden bu kadar kepazeliğe karşı bir duruş geliştirmeni bekliyor. Şarlo'nun devrimciliğini, yoksuldan yanalığını çıkartma aklından.