Cem Yılmaz'ın platosunda görevli seyis ölü bulundu

Cem Yılmaz'ın platosunda görevli seyis ölü bulundu
Cem Yılmaz'ın platosunda görevli seyis ölü bulundu

Ünlü komedyen Cem Yılmaz?ın son filmi Yahşi Batı?nın çekimleri Kemerburgaz?da devam ediyordu. RamazanEser atla dolaşmaya çıktıktan sonra bir daha haber alınamamıştı.

İSTANBUL- Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın çekimleri devam eden ‘Yahşi Batı’ filminin setinde atla dolaşmaya çıktıktan sonra kaybolan seyis Ramazan Eser’in cesedi bir gölette bulundu.
Cem Yılmaz’ın son filmi Yahşi Batı filminin çekimleri Kemerburgaz Madenler mevkii Çiftalan köyünde devam ediyor. Geniş çekim ekibinin içinde Uşak’tan 11 kişilik ekibi ile film setine özel olarak çağrılan seyislerden Ramazan Eser de bulunuyordu. Eser diğer et sorumlularının şefiydi. 

Atı gezdirmek için gitti
Eser zaman zaman ormanda at üzerinde gezintiye çıkıyordu. Önceki gün akşam saatlerinde de Ramazan Eser “Atın stresini almak için gezintiye çıkıyorum” diye setten ayrıldı.
Eser’in akşam yemeğini kadar dönmemesi üzerine telaşlanan diğer seyisler durumu çekim ekibine iletti ve onlarda  durumu jandarmaya bildirdi. Jandarma ve Sivil Savunma ekipleri Eser’i bulabilmek için dört koldan çalışma başlattı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sivil Savunma Ekipleri, Halkalı Jandarma Komando Taburu, İl Jandarma ekiplerine bağlı köpek timi de arama çalışmalarına katıldı.
Havadan helikopterlerle ve karadan yapılan aramalarda  dün, Eser’in atı, platoya oldukça uzak bir alandaki gölet kıyısında ölü olarak bulundu. Bunun üzerine Ramazan Eser de atın yakınlarında ölü bulunduğu gölette aranmaya başladı. Dün öğleden sonra gölette botla yapılan aramalarda Ramazan Eser’in cesedi bulundu. Eser’in cesedi bottaki ekiplerce kıyıya çıkarıldı. (Radikal)