'Cemaat operasyonu' iddialarına ilk yanıt Gülerce'den: Bu devlet operasyonudur

'Cemaat operasyonu' iddialarına ilk yanıt Gülerce'den: Bu devlet operasyonudur
'Cemaat operasyonu' iddialarına ilk yanıt Gülerce'den: Bu devlet operasyonudur
Zaman gazetesi yazarı Hüseyin Gülerce, "Devam eden operasyonu, Hizmet hareketini adres göstererek hedef saptırma gayretleri va. Bu operasyon devlet operasyonudur" dedi.

 


Bakanların oğulları, işadamları ve bürokratların gözaltında olduğu, bazı bakanlar hakkında da fezleke hazırlanacağı belirtilen yolsuzluk operasyonuyla ilgili Zaman gazetesi yazarı Hüseyin Gülerce twitter hesabından açıklama yaptı.

Operasyonla ilgili kimi çevrelerin 'hizmet Hareketi'ni adres gösterdiğini belirter Gülerce şöyle yazdı:

"Devam eden operasyonu, Hizmet hareketini adres göstererek hedef saptırma gayretleri var.. Yargı ve emniyette tasfiye edildikleri bangır bangır söylenen insanlar, Cumhuriyet tarihinin en derin operasyonuna nasıl imza atıyor? Bu operasyon , devlet operasyonudur. Hangi devlet diye sormak yerine Gezi olaylarından beri olan bitene bakılsın ..."


  http://www.radikal.com.tr/1166690116669011

  YORUMLAR
  (11 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Geziyle ne alakası var şimdi? - Veci

  Arkadaş, her sıkıştığınızda dış güçler. Faiz lobisi demişti başbakan, ne oldu boş çıktı. Yine aynı şeyi konuşuyorsunuz. Bir kaç güne yolsuzluğu savunanlar çıkacak. 'eee abi olur yani BAL TUTAN PARMAK YALAR.' diyecek bazıları. Birde onlar birilerini halk kahramanı ilan etmiyor mu, ayrı şaşıyorum. Kendisine saygısı olan, karakter sahibi insanların bizi yönetmesi dileğiyle.

  taraf değilim - gümüşisis

  Gezi ve sonrasında hükümet hep dış mihrak dedi-gezi destekçisiyim ve destekleme nedenim gereksiz lüzumsuz ve oransız ve haddinden fazla polis şiddeti idi, ha o polise saldır diyen dış mihraksa eyvallah ama iç işleri bakanı ne işe yarıyor o zaman emniyet genel müdürü ne iç mihrak mı dış mihrak mı bu minvalde vs bunun yanıtını onlar versin,lakin şimdi olanlara cemaat-dersane sebep gibi gelse de galiba aslında hükümetin hatası beklenen şarkıyı gezide söylendi sanması oldu ve gerisi zincirleme geldi diye düşünüyorum ve bu doğrultuda gezide neden ille de dış mihrak dış mihrak dendi-perde arkasında ne gibi bir sürtüşme vardı açıklanmayacağını sanıyorum ama merakımı cezbettiğini de inkar etmeyeceğim. dizi izler gibi izliyoruz vesselam

  ya bu sefer - Brug

  Bu sefer kac kere özür dilyeceksin....

  yedik üstüne bir de tatlı söyle - esiroglu

  hahhaa haa. Devlet operasyonu. faili meçhul bırakılmak istenen bütün operasyonlar devlet denen soyut varlığa atılıyor. saptırma adres verdiğine göre demek arkalarında bir parmakları var

  Helal - msu

  Vallahi helal olsun size. Asıl Başbakan Hüseyin Gülerce'dir. Atın içeri diyor! atıyorlar. Tutuklayın! diyor tutukluyorlar. Telefonları dinleyin diyor, dinliyorlar. Demek PARALEL DEVLET dedikleri buymuş meğer.

  emin - jumpercoco

  Emin olun onlar vakti gelince bu halka daha büyük bir şiddetle hizmet etmesini bileceklerdir.BUgün yılana sarılan yarın kendini Suriye'de İran'da nedenini hiç bilmediği bir savaşta cephede bulur.

  Bu Sefer hiç bir yere kaçamazsınız! - yakamoz42

  Yine her zamanki gibi takiyye yapıp,yalan söylüyorsunuz!Ama bu sefer bedelini ağır ödeyeceksiniz!Yargı ve emniyette sadece gülen cemaati yok,Tayyipçiler onlardan daha fazla,Bekleyin bakalım bunun bedelini ödeyecekksiniz!