Cemil İpekçi: Bir daha AK Parti'ye oy yok

Cemil İpekçi: Bir daha AK Parti'ye oy yok
Cemil İpekçi: Bir daha AK Parti'ye oy yok
Ünlü modacı Cemil İpekçi, Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde rüşvet ve yolsuzluk soruşturması ile sonrasındaki tutuklamaları ve açıklamaları değerlendirirken, "Bizleri yok sayanları bizler de seçimlerde yok sayacağız. Bir kez daha AK Parti'ye oy yok" dedi.

BODRUM - Yılın büyük bölümünü geçirdiği Bodrum’da, kadınlarla atölye çalışmaları yapan Cemil İpekçi, rüşvet ve yolsuzluk soruşturması ve sonrasındaki tutuklamaları ve açıklamaları değerlendirdi. İpekçi şunları söyledi:
“Son günlerde Türkiye ’de yaşananlar, bazı kişilerce çeşitli biçimlerde yalanlanarak savunuluyor. Buna kayıtsız kalmak mümkün değil. Milletçe hiçbir şeye inancımız kalmadı. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan yargıyı da suçladı. Yargıya, bakanlara, hükümete güvenmeyeceksek millet olarak neye güveneceğiz? Şu anda sanıyorum ki bütün Türkiye tam bir panik halinde. Güzelim ülkemize yazık oluyor. Vatandaş siyasi iktidarlara olan tepkisini sokakta değil sandıkta göstermeli. Bizleri yok sayanları bizler de seçimlerde yok sayacağız. Bir kez daha AK Parti ’ye oy yok. Bugün bakıyorum birçok kişi benim gibi düşünüyor” dedi. (Yaşar ANTER/DHA)


  http://www.radikal.com.tr/116784211678423

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Tepkiyi sandıkta göster :))) - halukaka

  Atatürk sandıktan mı çıktı? Fransız ihtilali sandıktan mı çıktı? Hangi sandık? Zarlar hileli... Hakem satılmış... Mevcut sistemde AKP %50 değil %110 da oy alabilir (matematiksel olarak mümkün... hilenin dozunu biraz kaçırsalar bir bakmışsın %110 oy almış)... Hangi sandık, mahallemizin sempatik, muhafazakar geyi Sayın İpekçi, HANGİ SANDIK?

  oy yok - aroşem

  bizim alternatif partimiz var hdp bdp peki sizin oy verebleceğiniz alternatif bir parti var mı?bakıyorum bence ne chp ne MHP hiçbiri alternatif parti değil onlarında akp den farkı yok bence

  Ergen - Karaüzüm habbesi

  Ciğerleri delininceye kadar içip 2 gün ayılamayan, normal hayatın gerçeklerine dönmesi 5 günü alan ergenler gibi bir hafıza kaybı yaşıyorsunuz herhalde. Doğrusu ergenler bile 1 hafta sonra yine ayılıyorlar, akıp giden dünyaya ayak uyduruyorlar.