Cenazedeki kalaşnikoflar 'ormanda' aranıyor

Cenazedeki kalaşnikoflar 'ormanda' aranıyor
Cenazedeki kalaşnikoflar 'ormanda' aranıyor
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekipleri, Maltepe Başıbüyük ve Gazi Mahallesi'ndeki ormanlık alanlarda arama yapıyor. Dedektör köpeklerin de yer aldığı aramalarda 'mühimmat' arandığı belirtiliyor.
Haber: İSMAİL SAĞIROĞLU - ismail.sagiroglu@radikal.com.tr / Arşivi

İSTANBUL - Gazi Mahallesi’ndeki Kent Ormanları ve Maltepe’de bulunan Başıbüyük Ormanı’nda polis kalaşnikof arıyor. Aranan silahlar arasında Gülsuyu’nda uyuşturucu çeteleri tarafından öldürülen Hasan Ferit Gedik’in Gazi Mahallesi’ndeki cenazesi sırasında görüntülenen kalaşnikoflar olduğu belirtildi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğüc Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Maltepe Başıbüyük Ormanı ve Gazi Mahallesi (Sultangazi) Kent Ormanı'nda arama yapıyor. Dedektör köpeklerin de yer aldığı aramalarda mühimmat arandığı belirtildi. Aranan mühimmatın DHKP-C örgütüne ait olduğu ve Gülsuyu'nda uyuşturucu çetelerinin açtığı ateşte hayatını kaybeden Hasan Ferit Gedik'in Gazi Mahallesi'ndeki cenazesi sırasında ortaya çıkan uzun namlulu silahların da bu mühimmat içinde olduğu öne sürülüyor.


  http://www.radikal.com.tr/115710711571074

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Operasyona kılıf - Ahab

  "Elleriyle koymuş gibi" bulmazlarsa ne olayım.....

  ne gerek var - likapa

  aramaya ne gerek var gezicilerin türkiye distribitörü olan siyasi partiye sorsunlar ya.

  hmm - keryil

  daha bir iki gun once bir baskasini daha vuran uyusturucu cetelerinin silahlariyla ilgili boyle bir calisma yapilmazken dhkpc'yle ilgili yapilmasi ne kadar da tesadufiymis oyle. solcu olmasin da gerekirse uyusturucu mafyasi olsun, katil olsun, devlete gore sikinti yok galiba.

  ... - No_Pasaran

  Niye uğraşıyorlar anlamadım, polis önce kendisi silahları gömsün, sonra da bulsun, sanki yapmadıkları şey...