'Cep mesajı' yüzünden eşi ve kızını vurdu

Meram ilçesinde emlakçılık yapan Mustafa Özerkoğlu, mesaj gelen cep telefonunu kendisine göstermemek için kapatan eşiyle kızını tabancayla vurarak öldürdü.

KONYA - Meram ilçesinde emlakçılık yapan Mustafa Özerkoğlu, mesaj gelen cep telefonunu kendisine göstermemek için kapatan eşiyle kızını tabancayla vurarak öldürdü.
Süleyman Şah Mahallesi'nde oturan 49 yaşındaki Özerkoğlu, önceki akşam akraba ziyaretinden dönerken, boşanmak üzere olduğu eşi Havva Özerkoğlu'nun cep telefonu çaldı. Arayanın kim olduğunu soran, ancak yanıt alamayan Özerkoğlu, yolda eşiyle tartıştı. Tartışma evde de sürdü. Bu sırada eşinin cep telefonuna mesaj gelmesi üzerine şüphelenen
Özerkoğlu telefona bakmak istedi. Ancak eşi cep telefonunu kapattı. Güvenlik kodunu bilmediği için telefonu açamayan Özerkoğlu sinirlendi.
'Beni aldatıyordu'
Kızı Mesude Nur Özerkoğlu'nun da annesini savunması üzerine iyice öfkelenen Özerkoğlu, ruhsatsız tabancasıyla eşine ve kızına kurşun yağdırdı. Vücuduna dört kurşun isabet eden 46 yaşındaki Havva
ile başından vurulan 23 yaşındaki Mesude Nur Özerkoğlu, olay yerinde öldü. Konya Emniyet Müdürlüğü'ne giderek teslim olan Özerkoğlu, "Eşim beni aldatıyordu. Boşanmak üzereydik" dedi. Özerkoğlu, çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklandı. Çiftin 25 yaşındaki erkek ve 14 yaşındaki kız çocuklarının ise olay sırasında evde olmadığı belirtildi.


    http://www.radikal.com.tr/7588137588130

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.