Cephanelik gibi otomobil

Pınarbaşı semtinde hareket halindeki bir otomobil Kalaşnikof silahla tarandı, sürücü Yılmaz Şahin Şakşak ile yanında bulunan Dilek Şahin yaralandı.

İZMİR - Pınarbaşı semtinde hareket halindeki bir otomobil Kalaşnikof silahla tarandı, sürücü Yılmaz Şahin Şakşak ile yanında bulunan Dilek Şahin yaralandı.
Dün saat 04.00 sıralarında Pınarbaşı Ambarlar Kavşağı'nda, Şakşak yönetimindeki otomobile ateş açıldı. Kalça, kasık ve sağ bileğinden yaralanan Şakşak, bir km. ileride aracı durdurarak polisten yardım istedi. Polis güvenlik önlemi alırken, 112 Acil yardım ekipleri de Şakşak ve kalçasından yaralanan Dilek Şahin'i hastaneye kaldırdı. Hastanede polisin sorularını yanıtsız bırakan Şakşak'ın, Manisa'da çete üyesi olmaktan ceza aldığı belirtildi.
Yol güzergâhında araştırma yapan polis, bir km. uzakta, kayaya çarpıp kaza yapan 06 V 6872 plakalı Toyota marka otomobili buldu. Otomobilin 15 metre uzağında yol kenarına atılan Kalaşnikof otomotik tüfek ele geçirildi. Otomobilin arka koltuğundaki torbada da iki el bombası, iki kar maskesi, bir tabanca ve 50 Kalaşnikof mermisi çıktı. Polis, zanlıları yakalamak için soruşturma başlattı.


    http://www.radikal.com.tr/7625957625950

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.