Cevahir AVM'de 4'üncü ölüm

Cevahir AVM'de 4'üncü ölüm
Cevahir AVM'de 4'üncü ölüm
Ayşegül Annakkaya, dün Mecidiyeköy'deki Cevahir AVM'nin 6'ncı katından atlayarak intihar etti. Bu, aynı AVM'deki 4'üncü ölüm oldu.

Cevahir AVM’nin 6’ıncı katındaki yemek bölümündeki korkuluklardan aşağı atlayan 31 yaşındaki Ayşegül Annakkaya feci şekilde yaşamını yitirdi. .
Mecidiyeköy’deki AVM’nin dün saat 10.00 sıralarında açılmasından kısa bir süre sonra gelen Ayşegül Annakkaya, restoranların bulunduğu 6’ıncı kata çıktı. Genç kadın bir süre sonra da çalışanlar ve vatandaşların gözleri önünde aşağı atladı. Genç kadının branda beziyle kapatılan cesedi, polisin incelemesinin andından nöbetçi savcının talimatıyla Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.
Geçtiğimiz yılda Kapalıçarşı’daki bir kuyumcuda çalışan 33 yaşındaki Ümit Büyükçolak, 5’inci kattan atlayarak intihar etmişti. Aynı AVM’de daha önce de 3,5 yaşındaki Ayşenur Özbaş 4’üncü kat merdivenlerinin başındaki boşluktan düşerek, 16 yaşındaki Burak Hacıkasımoğlu ise 3’ncü katındaki yürüyen merdivenlerin korkuluklarına oturmaya çalışırken dengesini kaybedip zemin kata düşerek hayatını kaybetmişti. İSTANBUL / DHA


  http://www.radikal.com.tr/114275311427532

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Teşekkürler - Memochang

  Hassas davrandığınız, ciddiye aldığınız için teşekkür ederim, kendim ve civarımdaki okurlar adına. Görselin değişmesi çok iyi olmuş.

  intihar pornosu? - Memochang

  Radikal? Siz aklınızı mı kaçırdınız ekipçe? Cesedi öldüğü gibi göstermek nedir, neyin dehşetini kovalıyorsunuz anlamadım. Biraz kalite, biraz izan, lütfen.