Cevapsız: Polislerin kasklarında niye numara yok?

Cevapsız: Polislerin kasklarında niye numara yok?
Cevapsız: Polislerin kasklarında niye numara yok?
Ankara'daki Gezi Parkı eylemlerinde polislerin kask numaralarının sticker ya da keçeli kalemlerle boyayarak kapatmaları tartışılıyor.

Radikal.com.tr - Ankara 'da devam eden eylemlerde, polislerin kask numaralarının sticker ya da keçeli kalemlerle kapatılması konusunda halen kamuoyuna bir açıklama yapılmadı. Konu bugün açıklamalar yapan Bülent Arınç'a üç kez soruldu ancak konuyla ilgili bilgisi olmadığını söyledi. Arınç konuyla ilgili İçişleri Bakanı Muammer Güler'in TBMM 'deki konuşmasında bir açıklama yapabileceğini söyledi ancak Güler az önce tamamladığı konuşmasında konuya hiç değinmedi. 


  http://www.radikal.com.tr/1136251113625113

  YORUMLAR
  (13 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Kharon kardeş - janusmanus

  tutma kendini. devlet malına zarar veren bu çapulculara nasıl bir ders verilmesi gerektiğini devlet bülteni olan gazeten söyledi sana. Yarın akşam namazından sonra tekbir getirerek hiçbir maske takmana da gerekyok, istihbarat senin için gereken medya temizliğini yapar, bu mal ve mülk düşmanı çapulculara hadini vermek üzere mücahit kardeşlerinle satır ve sopa partisi düzenleyebilirsin. Korkma sevgili diktatörünüz yerinde durduğu sürece size bir zarar gelmez...

  maske? - mister no

  barışçıl gösterilerde niye maske takılıyormuş, maskesiz hiç gaz soludun mu sen kardeş? 3 kat maskenin içinden giriyor o gaz.

  POLİSE EMRİ VEREN KİM?İKTİDAR DEĞİL Mİ? - yakamoz42

  Polise emri veren kim? İktidar değil mi?

  robocop - emrahadilcan

  yaw numaraya barkoda ne gerek var? robot dediğinde çip olur. ha bunca zulmü bir insanın insana yapabileceğine inanıyorsanız bişey diyemem. robottur o robot...

  Kharon hemen cevap vereyim. - ZDisho1946

  "Barışçıl gösterilerdeki maskeliler kimler" diye sormuşsun sanırım. Efendim, öncelikle biber gazından bahsedeyim: Biber gazı dediğin aslında gaz değildir, küçük parçacıklardan oluşur. Yüzünü, gözünü, tenini bir parça bezle kapatırsan, gazın etkisini azaltırsın. Sen, hiç merak ettin mi polisler niye maske takıyor diye? Yüzlerindeki o kocaman siyah şeyi, burun sanmadın herhalde.

  NEDENMI? - Secret Garden

  doguda biri kaybolur ailesi gider karakola bas vurur oglumuz kayip derken komiser cikip kayboldugunu nerden biliyorsunuz? oglunuz bizde degil derdi.bir kac gun sonra cesedi bir yol kenarinda bulunurdu.bu polislerden yuzbinlerce vardi.hatta pkk elbisesi giyip köy yakar tecavuz ederlerdi halka.batida kask numaralarini kapatmislar cokmu? bunlarin beslendigi yer dogudur dgu.batida hicbirsey yok bunlar normal siradan seyler.asil mesele bu polislerin yillardir doguda estirdigi terordur.o zamanlar chp-mhp-akp kolkola idi.ölen kürt idi hatta ölenler zerdust-ermeni bile olurdu.buda birseymidir.sn radikal bu tarafli haberleri turk kamuoyuna yansitmayin kardesim.bu polis tum dunyada yapilan normal seyi yapmistir.anormal yapinca haber bile olmazdi.ugur kaymaz kimdi hatirlayan varmi? ceylan önkol.ve daha 139 cocuk.hatta gecen ay biri korkudan dicle nehrine atlamisti .bu polis ile bu devlet asla ve asla demokrasiye gecemez.gelelim tayyip erodgana.gecen sene yuruyen bdp lilere POMPALI tufekle saldiran kimdi? bir mhpli.ya ahmet kaya tisatoru giyip öldürülen unv gencleri.polis bu seyleri 80 yildir doguda yapiyor alismis artik.simdi siz batida yapmami diyorsunuz? acik konusunda anlayalim.chp doguda olunca sesmi cikardi? hayir.batida olunca konustular.irkcilar her zamanki gibi ayni yerinde duruyor.

  ... - Kharon

  Bu sorudan önce "Barışçıl gösterilerdeki maskeliler kimler?" sorusunu sormak çok daha mantıklı olsa gerek.