Ceylanpınar'a yine havan topu düştü

Ceylanpınar'a yine havan topu düştü
Ceylanpınar'a yine havan topu düştü
Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde Suriye tarafından atılan havan topununun sınırı geçip tarım arazisine düşmesiyle 1 işçi öldü, 2 işçi de yaralandı.

İş karışıklığın sürdüğü Suriye tarafından atılan havan topu Ceylanpınar 'da tarım arazisine düştü. Bu sırada tarlada çalışan 3 işçisi yaralandı. Hastaneye götürülüp tedaviye alınan işçilerden birisinin sağlık durumunun ağır olduğu öğrenildi.

AĞIR YARALI ŞÜKRÜ KAHRAMAN HAYATINI KAYBETTİ

Suriye tarafından atılan havan topununun Ceylanpınar'da tarım arazisine düşmesiyle ağır yaralanan Şükrü Kahraman hayatını kaybetti.


  ETİKETLER:

  Suriye

  ,

  ceylanpınar

  ,

  Tarım

  ,

  http://www.radikal.com.tr/114361511436156

  YORUMLAR
  (6 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Herkesin bildigi - Ari Zerdüst

  Türkiyenin El Kaide ye bagli EL Nusra cetelerine her türlü destegi verdigini,Güllen cemaatinin bunun icin insan ve ekonomik kaynak sagladigini bilmiyenimiz kalmadi.Kalanlar varsa sadece radikalin bir haftalik sayfalarina bakmalari yeterli.Bence türkiye kendi eliyle kendi kendine tuzaklar kurmakta ne dersiniz? Tipki ABD'nin kendi eliyle kendisini üc kuleyle vurdugu gibi.Devlet denen sistem böyledir.Bir seyi basarmak yada baslatmak istediginde önce kendini magdur yapar sonra harekete gecer.Özelikle Salih Müslüm Kürtler adina ankaradayken EL Nusra ceteleri disinda bu saldiriyi kim yapar ki?

  ... - Barnabycik

  Birisi terör bitti mi demişti? Öyleyse neden her gün sivil insanlarımız ölüyor? Geçtiğimiz yıllardan ne farkı var bu yaşananların?

  #CeylanpınardaNelerOluyor - tripp

  tum bu savasın içinde olan insanlara karsı yapılan polis şiddeti nedir??

  Hükümetimiz Rahat Uyuyabilir - ibretnüma

  İlk günden beri namus addediğimiz hududumuz taciz altında, kaçakçılık had safhada. Hazır teröristler de eylemsizken izzet-i nefsimizi korumak için, sınırımızı güvenli hale getirmek için bir askeri operasyon yapılmalı. Ortadoğu'da etkin güç olmaya çalışırken kendi hududlarını koruyamama vizyonu ancak bizim memleketimizde olur.

  ARKADAŞ - pispor

  ne zaman rojavadaki kürtler bazı kazanımlar elde ediyor anında provakasyonlar hareketlenmeler başlıyor ankara diken üzerinde Ceylanpınar da yaralı ölü vatandaşlar ama el kaide ve Nusra çetelerine kimsenin bir diyeceği yok bakıyorum CHP bile hükümete sen niçin geçiş kapısını kürtlere kapattında el kaide nusra çetelerinde iken kapatmadın diyemiyor ya bunların hepsi kürt düşmanı

  Dışişleri dışişleri - hyper

  Angajman kuralları çerçevesinde en sert şekilde kınamanızı bekliyoruz, olmadı kına.. olmadı nota vs. bişeyler yapın işte.