CHP, Ali Osman Korkmaz'ı andı!

CHP, Ali Osman Korkmaz'ı andı!
CHP, Ali Osman Korkmaz'ı andı!
CHP'nin Aliağa'da Gezi Parkı direnişi sırasında yaşamını yitirenleri anmak için astığı pankarttaki gaf tepki çekti.

Radikal.com.tr - CHP Gençlik Kolları, İzmir Aliağa'da Gezi direnişi sırasında hayatını kaybedenler için parti binası önüne pankart astı. Ancak o pankartta vahim bir hata vardı... Eskişehir'deki Gezi Parkı eylemleri sırasında hayatını kaybeden Ali İsmail Korkmaz'ın ismi 'Ali Osman Korkmaz' olarak yazılmıştı. Hatalı pankart sosyal medyada da tepki çekti.


  http://www.radikal.com.tr/114831611483169

  YORUMLAR
  (9 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Hata - edag

  Anlık hatalar ne sonuçlar doğurabiliyor? Bu anmayı planlayan hadi neyse de pankartı bastırmaktan sorumlu olan arkadaşa yazık olmuş! Zafer Bayramımız Kutlu Olsun!!!

  Dikkatsizlik hoş değil ama... - savassarioglu

  Tecavüz sanıklarını serbest bırakan, halkına kurşun yağdıran, memleketi talan eden, kendisini zengin eden bir partidense, o partinin öldürttüğü kişilerin adlarını karıştıran bir partiyi tercih ederim

  genetik - isakent

  CHP de sorun genetik olunca pek birşey yapılamıyor ancak semptomları tedavi edebiliyoruz tıp daha okadar ilerlemedi ama Allah tan umut kesilmez bunlar biliyorsunuz yürüyen merdivenede tersten binerler .oy kullanacakları sandıkları bile bulamazlar.

  GENÇLİK GÖRSÜN - pispor

  CHP gençliğinin ve partisinin duyarlılığını bunlar bu gençliğin partisi olamazlar bunlar devrimci gençlik üzerine siyaset yapan zavallılardır zaten bu yüzden bu parti ne iktidar olabildi ne de iktidar için bir mücadeleleri oldu bunlar koltuk sevdalısı ulusalcı ağırlıkta belli bir amacı olmayan laikçilerdir

  En iyisi - ALP ER

  Bu saatten sonra en iyisi sağcıların yaptığını yapmaktır. Sağlam bir grup CHP li aynı AKP nin yaptığını yapıp biz CHP gömleğini çıkarttık yeni bir partiyiz demez ise bir daha vatan iflah olamaz. Sonra gene bildiğinizi okuyun ama biraz örnek alın sağcıları. Bakın hangi icraatları milli görüşe uygun değil ? Ama bir kelimeyle hepsini temizlediler. Solcular örnek alın sağcıları yoksa işiniz zor.

  İyi ki yanlış yazmışlar - brotherlouie

  Doğru yazsalardı yandaş medyada haber değeri görmeyip insanların bu anma töreninden haberleri bile olmayacaktı. Bu gaf değil harika bir orantısız zeka örneğidir. Arkadaşları tebrik ediyorum.

  Duyarlılıkları bu kadar - KnowThyself

  Kalbi olan, vicdanı olan herkesin kendi oğlunun adı gibi, kendi kardeşinin adı gibi, kendi abisinin adı gibi, en sevdiklerinin adı gibi ezberlediği Ali İsmail Korkmaz adının onlar için sadece politika malzemesi olduğu ne çok belli.