CHP binası önünde 'bombalı araç' paniği

CHP binası önünde 'bombalı araç' paniği
CHP binası önünde 'bombalı araç' paniği
Afyonkarahisar'da, CHP İl Başkanlığı önünde park edilen otomobil, çevrede 'bomba' paniğine yol açtı.

AFYONKARAHİSAR - Afyonkarahisar'da sabah saatlerinde CHP İl Başkanlığı önüne park eden otomobil paniğe yol açtı.

İl Başkanlığı'nın bulunduğu Yüzbaşı Agah Caddesi, polis tarafından trafiğe kapatıldı ve parti binası boşaltıldı. Torpidonun üzerine Türk bayrağı serili, kontak anahtarı üzerinde ve camları açık olan aracın çevresinde güvenlik önlemi alındı. Bomba imha ekibi, köpek eşliğinde otomobili kontrol ettiği sırada, otomobilin sahibi olay yerine geldi.

'BOMBAYLA İŞİM OLMAZ'
Otomobil sahibi, 48 yaşındaki inşaat ustası İlyas Turunç, "Günlüğü 50 liraya çalışan bir inşaat ustasıyım. Bombayla işim olmaz. Şehirde her tarafta otopark ücreti alıyorlar. Param yok. Parti binasını önü boştu, o yüzden arabamı CHP'nin önüne bıraktım" dedi.

Polisin belgelerini sorgulaması üzerine otomobilin bazı belgelerinin eksik olduğu saptandı ve otomobil trafikten men edildi. Otomobilinin trafikten men edildiğini öğrenen İlyas Turunç, "Bir sürü plakasız araç trafikte gezerken, benim arabamı trafikten men ediyorsunuz. Vatandaş ne yapsın? Bu araba devlete hediyem olsun" diye tepki gösterdi.

Diğer yandan CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, aracın partililer tarafından ihbar edildiğini, ancak daha sonra durumun anlaşıldığını kaydetti.

DHA - Murat ARISOY


  http://www.radikal.com.tr/113529411352942

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Yalandan Kim ölmüş? - Clear

  Arabası var ama günlüğü 50 TL. olan bir inşaat ustasıymış.Park parası yokmuş,bu yüzden CHP ilçe binasının önüne park etmiş.1)Günlüğü 50 TL olan ve cebinde park parası olmayan biri nasıl araba sahibi olabiliyor? 2) Benim bildiğim inşaat ustalarının günlüğü 150-175 TL. arası,bu hangi inşaatların ustası? Yalandan kim ölmüş? Tamam da,yalan yüksek zeka işidir yani herkesin harcı değildir,ama nedense herkes yalanın ardına sığınır,sonra da böyle tutarsız laflarla "belki ölmez" ama kendini maskara eder.

  Yanlış Yere Park - Hayal Denizi03

  AKP'nin önüne park etse kimse dokunamazdı. "Garip hırsızlığa çıkınca Ay akşamdan doğarmış!"