CHP eski lideri Baykal, memleketi Antalya´da soyuldu

CHP eski lideri Baykal, memleketi Antalya´da soyuldu
CHP eski lideri Baykal, memleketi Antalya´da soyuldu
CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal ile eşi Olcay Baykal yüzdükleri sırada otomobili soyuldu. Hırsızlar, Baykal'a ait cep telefonu, eşinin de cüzdanını çaldı.

RADİKAL-  Antalya 'da bulunan CHP eski lideri Deniz Baykal eşi Olcay Baykal ile her gün yaptığı gibi sabah saatlerinden Muratpaşa İlçesi Konyaaltı Caddesi'ndeki evinden denize gitmek için ayrıldı. 06 plakalı otomobiliyle Konyaaltı plajına giden Baykal, aracını Beach Park'ın otoparkına kilitledi.

Eşiyle birlikte 2 saate yakın denizde kalan Baykal, evine dönmek için aracına geldi. Cep telefonu ve cüzdanlarının olmadığını fark eden Baykal çifti, Bahçelievler polis merkezine gitti. Yapılan incelemede, hırsızın aracın sağ ön kapı camını esneterek kapıyı açtığı tespit edildi.


'TELEFON GİTTİ, EN KÖTÜSÜ O OLDU'

İlk kez böyle bir olayla karşı karşıya kaldığını belirten Deniz Baykal, "Olay yeri inceleme ekipleri geldi ve inceleme yaptı. Sağ olsunlar çok ilgilendiler. Parmak izin aldılar. İfadelerimizi verdik. Üzerimizde çok ciddi miktarda bir para yoktu. Ama telefonum gitti. Bu benim için en kötüsü oldu" dedi. 

(DHA)