CHP Genel Başkan Yardımcısı Günaydın'ın evi soyuldu

CHP Genel Başkan Yardımcısı Günaydın'ın evi soyuldu
CHP Genel Başkan Yardımcısı Günaydın'ın evi soyuldu
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Günaydın'ın Ankara'nın Çankaya ilçesindeki evine hırsız girdi.

Eşi ile Ramazan Bayramı tatilinden dönen Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Günaydın, Çankaya Sancak Mahallesi 536. Sokak'taki evine hırsız girdiğini fark ederek polise haber verdi.

Olay yerine gelen Çankaya İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, zanlının, evin çelik kapısını levye ile açarak içeriye girdiğini belirledi. Ankara Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri de evde parmak izi incelemesi yaptı.

"DOSYALARIMI KARIŞTIRMIŞLAR"
Günaydın, yerel seçimlerden önce 3-4 günlüğüne Ankara dışına çıktığını belirterek, "Sabah saat 08.30 sıralarında Ankara'ya döndüğümde evin kapısının kırılarak içeriye girildiğini fark ettik. İlginç olan içeride laptop, iPad ve saatlerim gibi alınabilecek, para edecek bazı şeyler olmasına rağmen eşimin birkaç yüzüğünü almakla yetinmişler. Çalışma odama girmişler, dosyalar karıştırılmış. Böyle bir tabloyla karşılaştık. Polisleri çağırdık. Sağ olsunlar karakoldan geldiler. Şimdi de olay yeri inceleme gerekli çalışmaları yapıyor. Bu gerçekten kentlerimizin ne kadar güvensiz olduğunun bir göstergesi. Benim başıma gelen bu memlekette herkesin başına geliyor" dedi.

"BASİT BİR HIRSIZLIK DEĞİL"
Partiye ait belgelerin alınıp alınmadığının sorulması üzerine Günaydın, şunları söyledi:
"Hepimizde bir paranoya var, benim için ilginç olan şu, 3-4 parça eşya götürülüyor ama benim belgelerimin hepsi itinayla karıştırılıyor. Benim için garip olan buydu. Şu ilk şoku atlattıktan sonra daha detaylı inceleyeceğim. 'Ne var, ne yok, nelere bakmışlar, belgelerden götürülen var mı' diye. Ama bunun basit bir hırsızlık olmadığı çok açık. Çünkü hırsız girse eline para edebilecek ne geçerse götürmesi lazım. Onlardan birkaç parça almış götürmüş ama bunun yanında benimle ilgili her şeyi karıştırmışlar. Konuştuğum arkadaşlar, 'hırsızlık süsü vermek için onlar alındı' dediler. Bilemiyorum inceleyeceğiz, bakacağız." (aa)


  http://www.radikal.com.tr/114564511456456

  YORUMLAR
  (6 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  din ve hırsız - düş-ün bulur-sun

  Aslında bütün dindarlar hırsız değildir. ama nedense bütün hırsızlar dindardır. Hele işin içine siyaset ve para girdiyse din en güzel kamuflaj elbisesidir, hırsızı görünmez adama çevirir. Zira diğer dindarları kör yapar :)

  kamera - düş-ün bulur-sun

  artık cep telefonunuzdan bile dünyanın heryerinde izleyeceğiniz ve kayıt yapacağınız minicik ucuz kamera dolu al tak bir tane evine. İzinsiz aramalarda işe yarar :)

  Minipedia - X120

  Darbe düşüncesinde olan ulusalcılara yönelik operasyonunun adı Ergenekon oluyorsa Kocaoğlu ve Günaydın'ın evine girenlerin yakalanması operasyonunun adı da Hermes olsun. Ki kendisi, hırsızlık ve istihbarat tanrısıdır, Zeus hesabına çalışır.

  neden hepsi zengin - takipciyim

  Arkada görünen eve bakarmısınız lütfen. Neden siyasetçilerin hepsi zengin olmak zorunda. Para içinde yüzen bir insan halkı, çiftçiyi, işçiyi, emekçiyi nasıl anlayabilir. Neden ülkemizde siyasetçilerin hepsinde para gani. Yeter artık değişsin bu düzen halk meclise girsin artık.

  Dalga 2 - ilbeg

  CHP'li yoneticelerin evlerine hirsizlar dadanmaya basladi. Dalga dalga dadaniyorlar. Once Kocaoglu, sonra Gunaydin, bakalim siradaki CHP'li evi hangisi olacak ? Hirsiz Polis oyunu gibi oldu bu is.

  son - ibrahimbaytak

  SON GÜNLERDE CHP EVLERİNE HIZSIZ DADANDI. Ne gariptir ki bu hırsızlar, “para, altın kıymetli eşyadan” çok evraklarla ilgileniyorlarmış. Birkaç gün ünce İzmir’in koca başkanı KOCAOĞLU’NUN evine de hırsız girmişti. Şimdi de CHP milletvekili yerel yönetimlerden sorumlu GÖKHAN GÜNEYDIN’IN evine hırsız girmiş.