CHP, Sarıgül'e gidiyor

CHP, Sarıgül'e gidiyor
CHP, Sarıgül'e gidiyor

Adı CHP ’den İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak geçen Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün partiye geçişine ilişkin ilk somut adım bugün atılacak. CHP Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin ile İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, Sarıgül’ü makamında ziyaret edecek. Sarıgül’ün partiye geçişine ilişkin işlemler de 3 Kasım’daki Parti Meclis’i toplantısına yetiştirilecek.
CHP İstanbul İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ’nun Türkiye Değişim Hareketi ve Mustafa Sarıgül’e medya üzerinden yaptığı partiye katılım çağrısına, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün olumlu cevap verdiği hatırlatıldı. CHP’li Keskin ise ziyarete ilişkin şunları söyledi: “Sayın Genel Başkanımızın talimatları doğrultusunda Sayın Sarıgül ile bir görüşme yapacağım. Bu görüşmede prosedürün detayları tespit edilecektir. Önümüzdeki günlerde disiplin suçunun kaldırılmasına ilişkin girişimler sergilenecektir.”


  http://www.radikal.com.tr/115821311582131

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Hepsini süründür! - yvzygt

  Helal olsun sana Sarıgül. Bunların hepsinin burnundan getir. Tek tek kapına gelsin özür dilesinler. Kılıçdaroğlu gelsin ayağıma kapansın, hatta amuda kalksın de. Bunlar hak ediyor. Genel başkan dahil AKP nin bir adayı ile bile yarışacak adayları yok bunların. Yani hepsini toplasan bi İstanbul adayı etmez AKP karşısında. Tamam sen de alamayacaksın belki İstanbulu. Ama Kılıçdaroğlundan çok oy alacağın kesin gibi. Sonra da her türlü başkanlığı alırsın Kılıçdaroğlundan.