@ismailsaymaz

CHP'li Mullaoğlu: Abdullah'ı gaz bombası fişeği öldürdü

CHP'li Mullaoğlu: Abdullah'ı gaz bombası fişeği öldürdü
CHP'li Mullaoğlu: Abdullah'ı gaz bombası fişeği öldürdü
CHP Hatay İl Başkanı Servet Mullaoğlu 22 yaşındaki Abdullah Cömert'in başına isabet eden gaz bombası fişeğiyle öldüğünü, Esat Tatlıoğlu adlı bir başka gencin de dalağının alındığını açıkladı.
Haber: İSMAİL SAYMAZ - ismail.saymaz@radikal.com.tr / Arşivi

Radikal.com.tr - CHP ’li Mullaoğlu, Radikal’e yaptığı açıklamada, Cömert’in başına isabet eden gaz bombası kapsülüyle öldüğünü belirterek, “Biz sabaha kadar otopsideydik. Otopsi sonucunda gaz kapsülünün başına isabet ettiği ve patladığı şeklinde rapor çıktı” dedi. Mullaoğlu, Cömert’in ana caddeden ara sokağa kaçarken, akrep adlı polis araçlarından atılan gaz bombasıyla yaralandığını belirterek, “Çok ağır bir müdahale oldu. Müthiş bir karmaşa vardı. Müdahale etmeye çalıştık, kontrol edemedik. Abdullah, bizim partimizin üyesiydi. Çok efendi bir çocuktu. Konuşmakta zorlanıyorum” diye konuştu.

Mullaoğlu ayrıca, Esat Tatlıoğlu adlı bir gencin de yakın mesafeden atılan gaz bombası fişeğini çarpması sonucunda dalağının alındığını belirtti.


  http://www.radikal.com.tr/113622611362261

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Ulusal TV. - Clear

  Astarı yüzünden pahalı bir protesto...Bedeli insan hayatı olan bir gövde gösterisi...Hiçbir akıl hesabına uymaz,bir durum...Ulusal Kanal TV'nin "keşke ölümler de olsa,daha güzel olurdu" dileği yerine gelmiş.Onlara diyecek bir şeyiniz yok mu?