CHP'li siyasetçi kızının tartıştığı kadının işyerini bastı

CHP'li siyasetçi kızının tartıştığı kadının işyerini bastı
CHP'li siyasetçi kızının tartıştığı kadının işyerini bastı
işyerinin güvenlik kameraları tarafından kaydedilen görüntülerde zanlıların işyerine girmeleri, önce çalışanın, ardından da Ece Küçük'ün tartaklanma anları ile küfürler de yeraldı.

RADİKAL - İzmir 'in Karşıyaka İlçesi'nde, Karşıyaka Belediyesi Meclis Üyesi CHP 'li Murat İpek, mağazası bulunan kızı Merve Hanhan'ın tartıştığı dükkan komşusu Ece Küçük'ün işyerini yakınlarıyla bastı. İşyeri çalışanı ve Ece Küçük'ün tartaklanma anları ise kameralarca kaydedildi.

8 Aralık 2014 tarihinde, Girne Caddesi'nde meydana gelen olayda, oto kiralama işletmecisi evli ve 2 çocuk annesi Ece Küçük ile yan komşusu ev eşyaları satan Merve Hanhan arasında, otopark yüzünden tartışma çıktı. Oto kiralama firmasında çalışan Deniz Lekesiztürk ile Merve Hanhan'ın tartışmasından sonra iddiaya göre babası Karşıyaka Belediye Meclis Üyesi CHP'li Murat İpek ile yakınları, işyerine geldi. Oto kiralama firması çalışanını tartaklayan grup daha sonra işyerine çağırdıkları Ece Küçük'ü da tartakladı. Ardından da tehdit etti.

GÖRÜNTÜLER KAMERADA

Olaydan sonra Ece Küçük ve çalışanının karakola gidip şikayetci olmasına rağmen savcılık, henüz zanlılarla ilgili bir işlem yapmadı. 18 aylık çocuğu üzerinden tehdit edildiğini can güvenliğinin olmadığı yönünde savcılığa başvuran Ece küçük ise, koruma kararı çıkarttı. İşyerinin kamera görüntülerinde ise, o anlarda yaşananların tüm ayrıntılarıyla kaydedildiği ortaya çıktı. Görüntülerde zanlıların işyerine girmeleri, önce çalışanın, ardından da Ece Küçük'ün tartaklanma anları ile küfürler de yeraldı. (DHA)

İŞTE O GÖRÜNTÜLER