CHP'li siyasetçi kızının tartıştığı kadının işyerini bastı

CHP'li siyasetçi kızının tartıştığı kadının işyerini bastı
CHP'li siyasetçi kızının tartıştığı kadının işyerini bastı
işyerinin güvenlik kameraları tarafından kaydedilen görüntülerde zanlıların işyerine girmeleri, önce çalışanın, ardından da Ece Küçük'ün tartaklanma anları ile küfürler de yeraldı.

RADİKAL - İzmir 'in Karşıyaka İlçesi'nde, Karşıyaka Belediyesi Meclis Üyesi CHP 'li Murat İpek, mağazası bulunan kızı Merve Hanhan'ın tartıştığı dükkan komşusu Ece Küçük'ün işyerini yakınlarıyla bastı. İşyeri çalışanı ve Ece Küçük'ün tartaklanma anları ise kameralarca kaydedildi.

8 Aralık 2014 tarihinde, Girne Caddesi'nde meydana gelen olayda, oto kiralama işletmecisi evli ve 2 çocuk annesi Ece Küçük ile yan komşusu ev eşyaları satan Merve Hanhan arasında, otopark yüzünden tartışma çıktı. Oto kiralama firmasında çalışan Deniz Lekesiztürk ile Merve Hanhan'ın tartışmasından sonra iddiaya göre babası Karşıyaka Belediye Meclis Üyesi CHP'li Murat İpek ile yakınları, işyerine geldi. Oto kiralama firması çalışanını tartaklayan grup daha sonra işyerine çağırdıkları Ece Küçük'ü da tartakladı. Ardından da tehdit etti.

GÖRÜNTÜLER KAMERADA

Olaydan sonra Ece Küçük ve çalışanının karakola gidip şikayetci olmasına rağmen savcılık, henüz zanlılarla ilgili bir işlem yapmadı. 18 aylık çocuğu üzerinden tehdit edildiğini can güvenliğinin olmadığı yönünde savcılığa başvuran Ece küçük ise, koruma kararı çıkarttı. İşyerinin kamera görüntülerinde ise, o anlarda yaşananların tüm ayrıntılarıyla kaydedildiği ortaya çıktı. Görüntülerde zanlıların işyerine girmeleri, önce çalışanın, ardından da Ece Küçük'ün tartaklanma anları ile küfürler de yeraldı. (DHA)

İŞTE O GÖRÜNTÜLER


  http://www.radikal.com.tr/137822813782283

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Chp Meclis Üyesiymiş.. - oziloz

  Gerçekten CHP meclis üyeleri hep böyle. Allah hepimizi Chp meclis üyelerinden korusun. Devlet buna bir önlem almalı. Bence Chp meclis üyeliği yasaklanmalı.

  BELEDİYE MECLİS ÜYESİ OLUNCA... - ARAGORA

  Dükkan basıp adam dövebiliyorsun..Hele CHP li olunca tamamen bu hakkı ele geçiriyorsun...Şİmdi sıra,dövülen kadında.. O da şimdi adam toplayıp ötekini basacak..Bu böyle sürüp gidecek...İktidar değişince sadece adamlar değişiyor..Huy aynı kalıyor..Burası bizim cnm memleketimiz Türkiye..Biz de özbe öz türküz..Başkaca da olamaz ki...

  derhal atın ... - oinsan

  derhal chp'den atın .chp'de bu tür saldırı yapanların yeri yok .