Cicişler Denizli'de kaza yaptı

Cicişler Denizli'de kaza yaptı
Cicişler Denizli'de kaza yaptı
Sosyal medyada Cicişler olarak tanınan Esra-Ceyda Ersoy kardeşler, Denizli'de kaza yaptı. Kazanın ardından Ceyda kardeşi Esra'nın ambulansta çektiği fotoğrafını sosyal medyada paylaştı.

RADİKAL - Sosyal medyada Cicişler olarak tanınan Esra-Ceyda Ersoy kardeşler, katalog çekimleri için geldikleri Denizli’de kaza yaptı. Esra Ersoy kazada hafif şekilde yaralanırken, Ceyda Ersoy ambulansta yaralı kardeşinin fotoğrafını çekerek sosyal medyada paylaştı.

Bir firmanın katalog çekimi için sabah saatlerinde Denizli’ye gelen beyaz travertenler üzerinde çekimlerini tamamlayan Cicişler olarak bilinen Esra-Ceyda Ersoy kardeşler Çardak Havalimanı’na hareket etti. Saat 17.00 sıralarında Denizli- Ankara Karayolu’nda Cicişlerin de içinde bulunduğu otomobil havalimanı yakınlarında sürücüsünün kontrolünden çıkıp, savrularak kaza yaptı. Otomobilde bulunan Esra-Ceyda Ersoy kardeşler hafif şekilde yaralandı. Kazayı görenler durumu sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine gelen sağlık ekiplerinin yaptığı müdahalenin ardından Esra-Ceyda Ersoy kardeşler ambulansla Çardak Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada tedaviye alınan kardeşlerin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi. Esra-Ceyda Ersoy kardeşler tedavilerinin ardından taburcu edildi.  Kazanın ardından Ceyda kardeşi Esra’nın ambulansta çektiği fotoğrafını sosyal medyada paylaştı.

 
Ramazan ÇETİN/ ÇARDAK,(Denizli),(DHA)

 

 


  http://www.radikal.com.tr/133840713384071

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Wah wah! - halukaka

  Ambulansta instagram düşünebildilerse ciddi bişi yoktur. Denizli'ye adlarını verecek, Cicişli diyecek halimiz yok. Ayrıca kendi hesabıma, bezdim ben bu tırnak içinde "haberlerden" Radikal. Seçimlere 2 ay var. Ekonomiyi pislik götürüyor. Ülkede insan hakları diye bir şey kalmadı. Yaptığınız habere bak.