Çilek kokusu 7. bölümde neler oluyor? Çilek Kokusu 7. bölüm Burak ( Yusuf Çim) kimdir?

Çilek kokusu 7. bölümde neler oluyor? Çilek Kokusu 7. bölüm
 Burak ( Yusuf Çim) kimdir?
Çilek kokusu 7. bölümde neler oluyor? Çilek Kokusu 7. bölüm
 Burak ( Yusuf Çim) kimdir?
Star TV'nin sevilen dizisi Çilek Kokusu bu akşam 7. bölümüyle ekrana gelecek. 7. bölümde kahramanlarımızı neler bekliyor? Detaylar haberimizde...

Başrollerinde Demet Özdemir, Yusuf Çim, Mert Ekin Daymaz gibi sevilen oyuncuların yer aldığı, yapımcılığını Gold Film'in üstlendiği Star Tv'nin sevilen yaz dizisi Çilek Kokusu bu akşam da seyirciyi ekranlara kilitleyecek. Çilek kokusu bu akşam saat 20.00'da Star TV'de.

ÇİLEK KOKUSU 7. BÖLÜMDE NELER OLUYOR?

Burak’ın Aslı’ya olan hisleri iyice gün yüzüne çıkıyor.

Burak ile aynı evde yaşamaya başlayan Aslı’yı iş yerinde de bir sürpriz beklemektedir.  Babasının baskılarına dayanamayan Burak da  kulüpte çalışmaya başlamıştır. Burak, Aslı’nın peşini kulüpte de bırakmaz aynı yerde çalışma mecburiyeti onları her geçen zaman daha da yakınlaştırmaktadır.  Volkan, Burak’ın Aslı’ya olan tavırlarından rahatsız olur ve onu uyarır. Burak’ın Aslı’ya olan hisleri iyice gün yüzüne çıkmaya başlar.

Yusuf Çim (Burak) kimdir?

Yusuf Çim  26 Eylül 1991, İstanbul doğumlu oyuncu, sunucu ve şarkıcıdır.

Şu sıralar Star Tv'de Çilek Kokusu dizisinde Burak karakteri ile ekrana gelmektedir. Ayrıca 2013 yılında 'Olsun Bi Kere' isimli bir albümle müzik dünyasın atılan Çim, 2011 Best Model of Turkey'e katılmış ve çeşitli programlarda sunuculuk yapmaktadır.