Cinnet: Beş ölü, iki yaralı

Cinnet getiren iş makinesi operatörü Mustafa Akbaş, dört kişiyi öldürdü, iki kişiyi yaraladı. Son kurşunuyla da intihar etti.
Torbalı ilçesi Kuşçuburun Köyü'ndeki evinde bilinmeyen bir nedenle ailesiyle tartışan Akbaş...

İZMİR - Cinnet getiren iş makinesi operatörü Mustafa Akbaş, dört kişiyi öldürdü, iki kişiyi yaraladı. Son kurşunuyla da intihar etti.
Torbalı ilçesi Kuşçuburun Köyü'ndeki evinde bilinmeyen bir nedenle ailesiyle tartışan Akbaş, dün saat 03.00 sularında ruhsatsız tabancasıyla eşi 39 yaşındaki Serrin Akbaş'ı ve uyuyan yedi yaşındaki oğlu Ali Kemal'i öldürdü. Silah sesini duyup gelen kardeşi 26 yaşındaki Hanifi Akbaş'ı yaralayan Akbaş, babasının evine gidip, babası Hüseyin, annesi Dudu ve doğuştan felçli kız kardeşi 25 yaşındaki Neriman Akbaş'ı vurdu. Ardından iki yıldır konuşmadığı kardeşi Ömer Akbaş'ın kapısına bir el ateş etti ve son kurşunu kendi başına sıktı. Jandarma Akbaş'ın eşi, oğlu ve babasının öldüğünü belirledi. Anne Akbaş yolda, Mustafa Akbaş ise hastanede öldü. Hanifi ve Neriman Akbaş'ın durumları ağır. Köylüler, Akbaş'ın içekapanık olduğunu ve ekonomik sorunu bulunmadığını söyledi.


    http://www.radikal.com.tr/7419287419280

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.