Çıplak ayakla 150 metre kaçıp ölümden kurtuldu

Çıplak ayakla 150 metre kaçıp ölümden kurtuldu
Çıplak ayakla 150 metre kaçıp ölümden kurtuldu
Adana'da uyuşturucu bağımlısı olduğu öne sürülen 38 yaşındaki Volkan Ocak, tartıştığı eşi 32 yaşındaki Nurcan Ocak'ı önce dövdü, ardından da av tüfeği ile ateş ederek öldürmek istedi. Ölümden kurtulabilmek için çıplak ayakla sokağa fırlayan genç kadın, 150 metre ilerideki kuaföre sığınarak canını kurtardı.

RADİKAL - Merkez Seyhan İlçesi'nin Pınar Mahallesi'ndeki müstakil evde oturan işsiz Volkan Ocak ile 1 çocuğunun annesi eşi Nurcan Ocak arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine Volkan Ocak, genç kadını dövmeye başladı. Evin pencere ve kapılarını da kıran Ocak, "Seni öldüreceğim" diyerek ruhsatsız av tüfeği alıp eşinin üzerine yürüdü. Canını kurtarmak isteyen Nurcan Ocak da çıplak ayakla sokağa fırladı. Volkan Ocak peşine düştüğü eşinin arkasından av tüfeğiyle 3 el ateş etti. Çıplak ayakla yaklaşık 150 metre kaçan Nurcan Ocak eşinin ateş etmesi üzerine kendini bir kuaför salonuna attı.

UYUŞTURUCU VE ALKOL BAĞIMLISI

Silah seslerini duyan devriye gezen polis ekipleri, caddeye girince elinde tüfekle koşan Volkan Ocak'ı fark etti. Ekipleri fark eden Ocak, elindeki av tüfeğini sulama kanalına atıp ara sokaklara girerek gözden kayboldu. Ölümle burun buruna gelen ev kadını Nurcan Ocak da uzun süre kendine gelemedi. Kuaför salonu çalışanlarının verdiği ayakkabıyı giyen Nurcan Ocak, ifade için polis karakoluna götürüldü. Eşinin uyuşturucu bağımlısı olduğunu söyleyen Nurcan Ocak, "Sürekli dövüyor, uyuşturucu ve alkol bağımlısı. Öldürmek istedi, canımı zor kurtardım" diyerek gözyaşı döktü.

Polis, olay yerinden kaçan kocayı yakalamak için çalışma başlattı. ( Fatih KARAÇALI/ ADANA /DHA)


  ETİKETLER:

  Adana

  ,

  Fatih

  ,

  çıplak

  ,

  genç

  ,

  silah