Cizre'de okulda patlama: 3 yaralı

Cizre'de okulda patlama: 3 yaralı
Cizre'de okulda patlama: 3 yaralı

arşiv

Şırnak'ın Cizre İlçesi'ndeki okulda meydana gelen patlamada 3 öğrenci yaralandı.

CİZRE - Cizre’nin Cudi Mahallesi’nde bulunan Çok Programı Lise’nin 3’üncü kat koridorunda bugün saat 12.15 sıralarında patlama meydana geldi.

Patlamada 3 öğrenci yaralanırken, yaralı öğrenciler Cizre Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Öğrencilerin büyük panik yaşadığı patlamaya ilk belirlemelere göre koridora konulan bir el yapımı bir ses bombası neden oldu. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı. (dha/ Ramazan İmrağ)


  http://www.radikal.com.tr/111499611149962

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Ölme, öldürme! - fonksiyonel

  Kürt'ler. T.C diye küçümsedikleri Türkiye'den kendilerini kotarıp ayrı bir devlet kurmak istiyorlarsa. Birbirlerini öldürmesinler artık. Yoksa nefes alacak tek Kürt kalmayacak.(Diyarbakır dershane önü patlaması, Mardin Bilge Köyü katliamı, Batman'da kefensiz gömülen kadın, Yüksekova'daki okul yakma ve kundaklama, Dersim'de başından vurulan kadın, Gaziantep'teki sivil Kürt katliamları, Diyarbakırda eşcinsel diye ailesi tarafından katledilen 17 yaşındaki genç.) Çocuk gelinler intiharları. Aşiret kan davalarını saymıyorum bile. Liste baya bir kabarıyor.

  Bir Daha. - Clear

  Yaralanan 3 çocuk,hem de kürt,değil mi? Sn.Demirtaş'ın üstünden daha 24 saat geçmemiş yeni yıl mesajını ve dileklerini,bir daha alabilirmiyiz,lütfen...