CNN Türk ekranı seçime hazır

CNN Türk ekranı seçime hazır
CNN Türk ekranı seçime hazır
CNN TÜRK'te, Ahmet Hakan, Mirgün Cabas, Emin Çapa ve Şirin Payzın'ın sunacağı Seçim 2015 yayını 1 Kasım Pazar günü saat 16:00'da başlayacak.

RADİKAL- CNN TÜRK’te, Ahmet Hakan, Mirgün Cabas, Emin Çapa ve Şirin Payzın’ın sunacağı Seçim 2015 yayını 1 Kasım Pazar günü saat 16:00’da başlayacak.

Ahmet Hakan ve Mirgün Cabas uzman konuklarla beraber, il il canlı bağlantılarla sıcağı sıcağına seçim sonuçlarını değerlendirecek, soru ve yorumlarıyla fark yaratacak.

54 milyon 75 bin seçmen sandık başına gidecek. CNN TÜRK’te, 175 bin sandıktan çıkacak sonuçları, 1 Kasım Pazar günü seçim yasaklarının kalkmasıyla birlikte, CNN TÜRK Ekonomi Müdürü Emin Çapa sade grafiklerle ve yalın bir dille yorumlayacak, verilerin arkasındaki gerçekleri analiz edecek. Çapa, seçmenlerin verdikleri oylarla siyasilere neler söylediklerini Seçim 2015 yayınlarında değerlendirecek.

Şirin Payzın saat 23:00’ten itibaren, sonuçların netleşmesiyle birlikte konuklarıyla seçim sonuçlarının yansımalarını ve bundan sonraki siyaset gündemini ele alacak.

2 Kasım’da da “Seçim 2015” özel yayını deneyimli isimler ve konunun uzmanı isimlerle devam edecek.

CNNTURK.com’dan seçimin perde arkası

Seçim günü Haber Merkezi‘nin kapıları

CNNTURK.com‘da açılacak…

CNNTURK.com, 1 Kasım Pazar günü saat 16:00’da Cansel Poyraz Akyol ve Cem Seymen CNN TÜRK Haber Merkezi‘ndeki seçim heyecanını canlı yayınlarla aktaracak.

CNN TÜRK canlı yayınları televizyonda sürerken, haberin mutfağından,

-       canlı yayın anında kamera arkasında yaşananları,

-       editörlerin haber temposunu,

-       rejideki canlı yayın heyecanını,

-       dakika dakika seçim sonuçlarını ve sıcak haberleri,

-       reklam arasında konuklarla nelerin konuşulduğunu,

-       il il yapılacak canlı muhabir bağlantılarıyla bölgedeki seçim heyecanını

cnnturk.com İnteraktif TV seçim özel yayınında an be an cnnturk.com/secimozel sayfasında görüntüleyecek. CNNTURK.com’a özel yayında, seçim sonuçları hem CNN TÜRK habercileri ve çalışanlarıyla hem de özel konuklarla yorumlanacak.

CNNTURK.COM/secim2015

Kişiselleştirilebilir seçim sayfası

cnnturk.com/secim2015 sayfasından da seçim yarışı dakika dakika takip edilebilecek. Haritalar üzerinden açılan sandık sayısını ve oyları anlık olarak izleyecek, interaktif seçim sayfanızı oluşturabileceksiniz.