CNN TÜRK: Haberleri ilk bilen siz olun

CNN TÜRK izleyicileri haberleri bundan sonra cep telefonundan da takip edebilecek. Bütün Türkiye'yi kapsayan ve tüm cep telefonlarına uyumlu uygulama ile dünya, ekonomi...

İSTANBUL - CNN TÜRK izleyicileri haberleri bundan sonra cep telefonundan da takip edebilecek. Bütün Türkiye'yi kapsayan ve tüm cep telefonlarına uyumlu uygulama ile dünya, ekonomi, spor, kültür-sanat ve teknoloji gibi pek çok konudaki son gelişmeler cep telefonlarına gönderilecek. Türkiye ve dünya gündemini yakından takip etmek isteyenlerin 'CNN TÜRK Haber Paketi'ne abone olabilmek için 'ABONE CNNTURK' yazıp 7777'ye göndermeleri gerekiyor. 'Haberler' servisiyle günde yaklaşık dört adet, ayda ortalama 120 adet SMS belirli saatlerde CNN TÜRK'ten cep telefonlarına gönderilecek.
Havalı kısa mesaj
Hava durumu bilgileri ise CNN TÜRK'ün uzman yorumcusu Bünyamin Sürmeli tarafından kısa mesajlarla cep telefonlarına iletilecek. Turkcell faturalı hat kullanıcıları için 'Haber Paketi' aboneliği aylık 5 YTL olurken, Hazır Kart kullanıcıları için abonelik aylık 60 kontör olacak ve günde iki kontör düşülecek.


    http://www.radikal.com.tr/7618427618420

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.