Çocuklarına "Messi" adını verdiler

Çocuklarına "Messi" adını verdiler
Çocuklarına "Messi" adını verdiler
Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde bir çift, önceki gün dünyaya gelen bebeklerine "Ali Umut Messi" adını verdi

ADIYAMAN -Gölbaşı ilçesinde yaşayan çift, çocuklarına "Ali Umut Messi" adını verdi.

Rafet-Nurgül Çeçen çiftinin önceki gün erkek bebekleri dünyaya geldi. Çift, bebeklerine, İspanya 'nın Barcelona kulübünde forma giyen Lionel Messi'nin isminden esinlenerek "Ali Umut Messi" adını verdi.

BABA MESSİ HAYRANI

Futbolu çok sevdiğini ve Messi hayranı olduğunu belirten baba Rafet Çeçen, "Evlenip de oğlum olduğu zaman (tekniği, yaratıcılığı, zekiliği ve efendiliğiyle dünyaya örnek bir futbolcunun ismini vereceğim) diye söz vermiştim. Messi'yi Barcelona'ya geldiği günden beri takip ediyorum. Messi tam da benim düşündüğüm şekilde bir futbolcu olduğu için oğlumun adını Ali Umut Messi koydum" diye konuştu.

Oğluna "Messi" adını vermesinden dolayı ailesinden ve yakın çevresinden olumlu tepki aldığını ifade eden Çeçen, oğlunun ileride futbolcu olmasını istediğini de sözlerine ekledi.

Anne Nurgül Çeçen ise eşinin çocuklarına "Messi" ismini verme teklifini tereddüt etmeden kabul ettiğini kaydetti.(aa)


  ETİKETLER:

  İspanya

  ,

  Adıyaman

  ,

  Barcelona

  ,

  messi

  ,

  Erkek

  ,

  zaman

  ,

  forma

  http://www.radikal.com.tr/112503511250351

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Bu çocuk, isminden çekeceği var :)! - jiyanda

  Öncelikle bu çocuğun ismi her resmi kurumda ''Ali Umut Messi ÇEÇEN'' diye geçecek. Bu kadar uzun isim emin olun bu bebeği cok zorlar. Anlaşılan baba sırf messi adını verebilmek için aile içinde önerilen diğer ali,umut...vs isimlerini de eklemiş :)Ha bi de şu var : Yarın bu çocuk büyüdüğünde okulda güzel futbol oynayamazsa vay haline:)Sürekli arkadaşlarının etkisi altında kalacağı kessin bence ... Daha da kötüsü bu bebeğin büyüyünce futboldan nefret etmesi ! :) bu ihtimali düşünmek bile ürkütüyor beni :) !