Çöpte bebek cesedi bulundu

Çöpte bebek cesedi bulundu
Çöpte bebek cesedi bulundu
Kırıkkale'de sokaktaki çöplerin arasına bırakılmış bebek cesedi bulundu.

Alınan bilgiye göre, Yaylacık Mahallesi 373 Sokak'ta atık kağıt ve plastik toplayan bir kişi, çöplerin arasında bebek cesedi olduğunu fark ederek, durumu polise ve 112 Acil Servis sağlık ekiplerine bildirdi.

Olay yerine gelen polis ekipleri, bir günlük olduğu sanılan erkek bebeğin öldüğünü belirledi. Cumhuriyet savcısının talimatıyla bebeğin cesedi Yüksek İhtisas Hastanesi morguna götürüldü.

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Gasp ve Cinayet Büro Amirliği ekipleri olayla ilgili çalışma başlattı. (aa)


  http://www.radikal.com.tr/111614511161452

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  ne bekleniyordu - yasmin82

  bu olayların sayısı daha da artacak siz bir taraftan anne ölümlerini ,bebek ölümlerini azaltmak için uğraşın bir taraftan kürtajın yapılmasını zorlaştırın,anneleri normal doğuma zorlayın,sağlık çalışanlarına ve gebelere psikolojik baskı yapın. ayrıca aile baskıları,toplumsal baskılar kadının bakireliğin bu kadar ilahlaşması, cinselliğin yaşanma şeklini de olumsuz etkilemektedir. dolayısıyla önümüzdeki 20 yıl içinde olacaklardan bahsedeyim size ;18 yaş altı bilinçsiz gizli saklı cinsel ilişkiler sonrası erken gebelikler,cinsel yolla bulaşan hastalıklar, illegal yollarla bebeği düşürmeye çalışırken,bebeğin ,annenin ölümü ,çeşitli hastalıklara maruz kalması ve beraberinde bir çok sosyal sorunu da beraberinde getirecektir. Biz çöplerde çok bebek cesedi, yakında ve 18 yaş altı anne cesetlerri göreceğiz.

  En az 3 - oğuz tekin

  Bir çocuk az, iki çocuk az, en az üç çocuk.Ayrıca kürtajda cinayettir.