Çorlu'da darp edilen doktorun burnu kırıldı

Çorlu'da darp edilen doktorun burnu kırıldı
Çorlu'da darp edilen doktorun burnu kırıldı
Çorlu'da, çalıştığı hastane önünde darp edilen doktorun burnu kırıldı.

TEKİRDAĞ - Kazimiye Mahallesi'nde özel bir hastaneye ait diyaliz merkezinde görevli Dr. Murat Karadeniz, iş yerinden çıkıp otomobiline bineceği sırada, kimliği henüz belirlenemeyen 2 kişi tarafından darp edildi.

Kendi imkanları ile özel bir hastaneye giden Karadeniz'in burnunun kırıldığı belirlendi.

‘HİÇ TANIMADIĞIM BİRİ YANIMA GELİP ÇAKMAK İSTEDİ’

Tedavinin ardından hastaneden ayrılan Murat Karadeniz, gazetecilere yaptığı açıklamada, "Çalıştığım diyaliz merkezinden çıkarak evime gitmek üzere aracımın yanına gittim. Daha önce hiç görmediğim ve tanımadığım biri arkamdan yaklaştı ve çakmak istedi. Bende 'yok' deyip aracıma binmek istedim. O sırada yanımıza gelen diğer kişiyle birlikte bana saldırdılar. Kimseyle bir husumetim yok, olayı yapanlardan şikayetçiyim" dedi.(aa)


  ETİKETLER:

  diyaliz

  ,

  karadeniz

  ,

  http://www.radikal.com.tr/112556411255643

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Vay bee - Canbaba68

  Vaybee meğerse milletin bilinçaltında feci doktor düşmanlığı varmış. Anında su yüzüne çıkıyor. Bu yazdığından utanmalısın diyeceğim ama nafile. İnşallah bir gün yaşamının çok kritik bir anında bir hekimin eline ve yardımına ihtiyaç duyarsın. Geçen yıl bir hakim saldırıya uğramıştı anında kişi tutuklandı ve muhtemelen hala içerdedir. Senin Hakim karşısındaki el pence divan duruşun gözümün önüne geliyor. Hekim-Hakim arasındaki fark bu. Hakimden korkarsınız hekimi döversiniz...

  bu ne şimdi? - emrahadilcan

  memlekette her gün onlarcası yaşanan ve çoğu adli makamlara bile yansımayan bir olayın mağduru "doktor" olunca mı haber oluyo? vay babam!

  Kadınlar ve Hekimler - Canbaba68

  Kadına şiddet ile hekime şiddet adeta yarışıyor. Tek fark şimdilik hekim şiddeti daha az ölümcül. Hasta bir toplumun yansımaları bu yaşananlar...