Cübbeli Ahmet Hoca ile İhsan Eliaçık, Twitter'da atıştı

Cübbeli Ahmet Hoca ile İhsan Eliaçık, Twitter'da atıştı
Cübbeli Ahmet Hoca ile İhsan Eliaçık, Twitter'da atıştı
Cüppeli Ahmet Hoca'nın Twitter'dan yayınladığı bir video ile tepki gösterdiği yazar İhsan Eliaçık, kendi hesabından aynı şekilde mesaj ve video ile yanıt verdi.

Radikal.com.tr - Cüppeli Ahmet Hoca’nın Twitter 'dan yayınladığı bir video ile eleştirdiği yazar İhsan Eliaçık , kendi hesabından aynı şekilde mesaj ve video ile yanıt verdi.
İhsan Eliaçık, Cübbeli Ahmet Hoca'nın bu sözlerine şu mesajlar ve video ile yanıt verdi:
  http://www.radikal.com.tr/1150769115076914

  YORUMLAR
  (14 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Cübbeli Ahmet Hoca ile İhsan Eliaçık, Twitter'da atıştı - ms@deniz

  Her türlü rezaletleriniz tek tek meydanlara dökülüyor. Aaca bu toplum bu dökülen rezaleti görecek mi!!??

  Mürid - hyperiq

  Mürid suçlamasını en son yapacak olan adam cübbelidir. Sayın Eliaçık hiçkimseyi müridliğe çağırmıyor siz çağırıyorsunuz insanları. Cübbelinin lafını gören de insanları koyun sürüsü yapan kendileri değilmiş de Sayın Eliaçıkmış sanır.

  ihsan eliacik - keryil

  kanimca ihsan eliacik bu ulkedeki muslumanlar icin buyuk bir sanstir. islami ahlakin guncel duruma uyarlanmasi nasil oluru dogrudan eylem yoluyla sergilemesi ve fikirdaslarini orgutlemesi acisindan onemi buyuktur. ihsan eliacik bu ulkede musluman veya degil laikligi onemseyen (laiklik deyince akliniza ilk basortusu geliyorsa kastim oyle bir sey degil) herkes icin de buyuk bir sanstir. zira bize boyle insanlarin da varoldugunu hatirlatir.

  Cuhela - msu

  Bir kaç kez bu adamı dinledim. Hala "KUR'AN" okumasını bilmiyor. Ama gelin görün ki; kendi ifadesiyle, ne okusa cemaat yutuyor. Hiç tereddütsüz "AMİN" diyorlar. İhsan Eliaçık gibi bir entellektüelin böylesi cahillerle tartışması bile abesle iştigaldir.

  Sorunun köküyle ilgilenmek gerekiyor... - Neofreeself

  İslamın akılcı? yorumu denince akla şu geliyor: "Ilımlı dindarlık, din kitaplarındaki cehaletle seküler bilginin bir ürünüdür." Sam Harris

  Belli - nedesemboş

  Herkes kimin ne olduğunu biliyor.. Geçmişleri, halleri, duruşları, söylemleri hepsini belli ediyor.

  cübbeli - mohikan123

  "eşşek ben şeyhim dese murid bulurmuş"kendini tarif etmiş yemediği nane kalmıyan bu adam halen ortalıkta din alimi diye geziyor ya ben bu halka ne diyim.rahmetli aziz nesin geldi aklıma.