Cübbeli Ahmet Hoca İnstagram'da: O but atmış, o da bakıyor!

Cübbeli Ahmet Hoca İnstagram'da: O but atmış, o da bakıyor!
Cübbeli Ahmet Hoca İnstagram'da: O but atmış, o da bakıyor!
Cübbeli Ahmet Hoca Instagram'a girdi ve gördükleri karşısında tepkisini ilginç bir şekilde dile getirdi.

Radikal.com.tr - Kendisini dinleyenlerin gülme sesleri arasında konuşmasına devam eden Hoca; ''Şaşırıyorum yaa'' dedi.
Cübbeli Ahmet Hoca gördüklerini; ''Siz nasıl atıyorsunuz? Lokantada yerken... Çekmiş kebabı, atıyor ona. Ne o? Instagram minstagram...'' şeklinde ifade etti. Dinleyenlerin gülme sesleri arasında konuşmasına devam eden Ahmet Hoca, ''Atmış ona. O da ona bakıyor; 'Vay anasını nasıl götürüyor budu yaa'... Lan ne ayıp şeyler bee, ne yüzsüzlükler bee. İnsan yediğinin resmini çekip öbürüne gönderir mi? La Havle Vela Kuvvete İlla Billah ben böyle bi şeyler... Şaşırıyorum ya... Kaç senede nasıl değişti bu memleket yani yaşanacak halden çıktık yaa...'' diye konuştu.


  ETİKETLER:

  Cübbeli Ahmet

  http://www.radikal.com.tr/117300211730024

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  meleket yasanmaz hale geldi - iris78

  sizin gibiler yüzünden, sayenizde.

  bağrına taş basan adam - cartoon31

  cübbeli dünya görüşümüz farklı,ama seviyorum seni,otur oturduğun yerde,bir ara internete düştün seyrettim ,iyi çiziyordun, bu dünyada dört ayak üstüne düştünüz zannetme daha havadasın yere indiğinde herşey değişmiş olabilir...

  teknolojinin zararlı yönü - Krakatoa

  bu tür olaylar motivasyon teoremlerine de konu olmuş durumda. insanların amacı psikolojik doyum sağlayarak kendilerini iyi hissetmek. bu yolda olaylarda mantık aranmaz, bir insanı mutlu eden şey başkasına zarar vermedikçe faydalıdır diyebiliriz ancak sorun da bu noktada; insanlar bu twittercılık, facebookçuluk ve instagramcılıkla aslında amaçladıkları doyuma ulaşamıyorlar. çözümün sanal alemde değil, gerçekten eskilerdeki gibi insan içinde konuşup zaman geçirmekte olduğunun farkında değiller. işin cübbeli kısmına gelince, kendisini haklı buluyorum. bir ateist olarak cübbeliyi çoğu din adamına kıyasla daha doğru buluyorum çünkü kendi dinini sadece kendi dininin en sağlam referansları olan kur'an ve hadisler dışında hiçbir uydurma kaynakla açıklamaya çalışmıyor. asıl komedyen olacaklar, günümüzde müslümanım diyerek kur'an'ı unutanlar, kendisini din adamı ilan edip siyasetten ayrılmayanlardır.

  cubbeli - coolunuz

  sayin cubbeli hoca efendi. sizin soylediklerinizin hic bir gecerliligi yoktur. bence hocaligi birakin standup isine girin. cok da basarili olursunuz. ama bir din adami olarak hic bir inandiriciliginiz yok ne yazikki.