Cübbeli Ahmet Hoca'nın 'uygunsuz görüntüleri', Habertürk'e SATILMAK istendi

Cübbeli Ahmet Hoca'nın 'uygunsuz görüntüleri', Habertürk'e SATILMAK istendi
Cübbeli Ahmet Hoca'nın 'uygunsuz görüntüleri', Habertürk'e SATILMAK istendi
Cübbeli Ahmet Hoca'ya ait olduğu iddia edilen 'belaltı' görüntülerin, bir muhabire satılmak istediği ortaya çıktı.

İsmailağa Cemaati’nin önde gelen isimlerinden ‘ Cübbeli Ahmet Hoca’ lakaplı Mahmut Ahmet Ünlü, ocak ayında cemaate seslenerek “Montajlı iftira kasetlerinin” yayınlanabileceğini, şaşırmamalarını, kendisine inanmayanlara ise hakkını helal etmeyeceğini söylemişti.

Cübbeli'nin, yaklaşık 11 ay sonra korktuğu başına geldi.

Habertürk Gazetesi, dün akşam saatlerinde gazeteyi arayan ve kimliğini gizli tutan bir kişinin, elinde Cübbeli Ahmet Hoca’ya ait olduğunu iddia ettiği belgeler olduğunu belirterek, kendisiyle konuşan muhabirden randevu istediğini duyurdu.

Gazete, muhabirle kaset pazarlığı yapmaya kalkan şahısların diyalogunu şöyle duyurdu:

"Telefonda konuşamayacağını söyleyen kişi, yüz yüze bilgi vermek istediğini belirtti. Saat 22.30’da Gaziosmanpaşa Gazi Mahallesi’ne giden muhabirimizin otomobiline iki kişi bindi. Sakallı ve gözlüklü şahıs, hemen yanında getirdiği dizüstü bilgisayarı açarak elinde Cübbeli Ahmet Hoca’nın üç ayrı kadınla çıplak vaziyette çekilen görüntülerinin olduğunu söyledi. Düzgün diksiyonuyla dikkat çeken şahıs, daha sonra “Varan1” şeklinde yazıyla başlayan ve Cübbeli Ahmet Hoca’nın bir kadınla çıplak vaziyette gizli kamerayla çekildiğini söylediği görüntüyü izletti. Ardından söz konusu görüntüleri satmaya kalkıştı. Muhabirimiz, etik olarak hemen teklifi reddetti."


  http://www.radikal.com.tr/103083510308353

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  DÜNYA DA EN KOLAY İŞ İMAM VE ŞEYH OLMATIR... - cultur

  O kadar kolay ki ben bile isteseydim şimdi 30 yıllık sahte imamdım ve köşeyi dönmüştüm.asla böyle bir şeyi istemedim fakat buna ragmen evimize gelen onlarca insan bana akıl danışıyordular ev onlara ne söylesem yada yazıp versem bana çok inanıyor ve güveniyordular.çünki hiçbirinin okuma yazması yoktu ama paraları vardır.Alman markları hemde.camii imamına gidip 500 mark karşılıgında muska yazdırıyordular.imam yılda bir kez bunu yapıyor ve 500 markı cebe indiriyordu.ve bu bir yıl geçerliydi.oysa ben istsem yılda 100 kez yazar ve 1000 mark alırdım ve onlara göre daha faydalı olurdum...

  DİN TACİRLERİ BUNLAR... - cultur

  Yıllarca halkı din afyonu ile uyutup saraylarda,yatlarda ve katlarda krallar,şeyhler gibi geçinen bu sahtekarları iran a göndermek lazım.orda yapsınlar bu işlerini...

  Etikmiş... - tahoni

  Fotoğrafları acaba etik sebeplerdenmi reddettiniz yoksa çekindinizmi. Nede olsa Cübbeli demek İsmailağa tarikatı demek, oda biryede güç ne iktidar anlamına geliyor. E senin patronununda zamanında Çevik Bir'in emri gereği, iki önemli gazeteciyi hemen işten çıkarmış biri olarak, mevcut iktidarla karşı karşıya gelmek istediğini hiç sanmıyorum. Yoksa magazin haberciliğinde kimse sizin elinize su dökemez.