Cübbeli'den 28 Şubat itirafları

Cübbeli'den 28 Şubat itirafları
Cübbeli'den 28 Şubat itirafları
Cübbeli Ahmet hoca 28 Şubat'ta fişlendiğini sakallarının kesilerek adliyeye götürüldüğünü açıkladı.

Sultangazi’de düzenlenen konferansta konuşan Cübbeli Ahmet (Ahmet Mahmut Ünlü ), yine Sultangazi’de yaptığı bir sohbetten dolayı 28 Şubat sürecinde yargılandığını, adliyeye sakallarının kesilerek götürüldüğünü ve Batı Çalışma Grubu tarafından fişlendiğini söyledi.

"SAKALLARIMI KESTİLER"

28 Şubat post-modern darbe döneminde fişlendiğini ifade eden Cübbeli Ahmet, ’Sultangazi ’de yine bir düğün salonunda verdiğim sohbetten dolayı 28 Şubat sürecinde yargılandım. Gaziosmanpaşa Adliyesi’ne gitmeden önce benim sakallarımı kestiler. İrticai faaliyetlerde bulunduğum gerekçesiyle TSK bünyesinde kurulan Batı Çalışma Grubunun beni 28 Şubat sürecinde fişlediğini de bugün bir haber sitesinde öğrenmiş bulunmaktayım. O dönem Cumhuriyet Gazetesi ’Cübbeli Cumhuriyeti’ diye manşet attı" dedi.


  http://www.radikal.com.tr/112373311237332

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Hoca - İndocolir

  Sende düzenin adamı oldun hoca.

  Ne Bu Şimdi? - Adrenalin81

  Radikal haber yapacak bir şey bulamadı herhalde; Emekli 28 şubat Mağdurlarını haber yapıp pişirip pişirip önümüze sunuyor. Cumhuriyet İlkelerine inanıp da 28 şubat'ta mağdur edilmiş meğer ne kadar laik (!) vatandaşımız varmış. Sanki şimdilerde kimse mağdur edilmiyormuş gibi bir intiba yaratmak da moda oldu. Sabredip yaşarsak sanırım önümüzdeki 10-20 yıl sonraki Radikal gazetesinin manşetinde Cübbeli'nin; "Beni de Ergenekoncularla, Balyozcularla, Şikecilerle aynı kafese tıktılar" diye mağdur edebiyatı yapan haberini yayınladığını okuruz.