Cuma'ya gitti iki kişiyi vurdu!

Cuma'ya gitti iki kişiyi vurdu!
Cuma'ya gitti iki kişiyi vurdu!
Ünye'de 45 yaşındaki Mustafa A., Cuma namazı için gittiği camide omzundaki tüfekle 2 kişinin yaralanmasına neden oldu.

ORDU - Ordu’nun Ünye İlçesi’ne bağlı Taflancık Köyü’nde 45 yaşındaki Mustafa A., Cuma namazı için gittiği camide omzunda asılı tüfeği indirmek isterken, tüfeğin ateş alması sonucu 2 kişinin yaralanmasına neden oldu.
Olay bugün öğle saatlerinde Ünye İlçesi Taflancık Köyü’nde meydana geldi. Mustafa A., yolda domuzdan korunmak için yanında taşıdığı av tüfeğiyle Cuma namazına gitti. Caminin kapısından içeriye girerken omzundaki tüfeğini indirmek isteyen Mustafa A., kazayla tetiğe dokununca tüfek ateş aldı. Bu sırada cami avlusunda bulunan 50 yaşındaki Adem Çat bacağından, 13 yaşındaki Selman Çayırezmez ise kolundan yaralandı.
Çat ve Çayırezmez çevredekilerin yardımıyla Ünye Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Olayın ardından Mustafa A. Jandarma tarafından gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor. (Şakir GÜREL/DHA)


  ETİKETLER:

  Bugün

  ,

  Cami

  ,

  Soruşturma

  ,

  jandarma

  http://www.radikal.com.tr/111647011164703

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Sn. MahmutYahya - halukaka

  Dağdaki terörist ateist falan değil. Sizin çocuklarınız hangi yalanlara kanıp (şehitlik, vatan müdafaası kutsaldır, peygamber ocağıdır v.s.) askere gidiyorsa korkarım onlar da aynı yalanlara kanıp dağa çıkıyorlar. Eğer kafanızı kumdan çıkarır bu adamların internet sitelerine falan girip bir okumayı denerseniz göreceksiniz ki ŞEHİTLERİMİZ diye boy boy resimleri var sitelerinde. Yani onlar da şehitlik iddiasında. Saçma bir iddia tabii ki -ama onların şehitlik iddiası saçma da, sizinki hakiki ve makul de demiyorum, öyle de anlaşılmasın. Eğitimliyi de kendim uydurmuş değilim; bu konuda istatistikler var.

  Kışkırtıcı haber. - MahmutYahya

  Bir kazayı sunuş şekliniz kışkırtıcı Halukaa denen arkadaşda baya kışkırmış."Atesitler efendi ve eğitimli şiddete karşı kişilermiş".Peki bana söylermisin dağdaki pkk lılar çok dindarlar değilmi?Ateist değiller ve hepsi evliya galiba?

  İlahi Radikal! - halukaka

  Öyle bir sunmuşsunuz ki haberi ben de artık faşist baskılardan yılmış bir ateistin cuma namazına gidip iki kişiyi indirdiğini düşündüm... Ama o da yakındır! Dinciler dua etsin yine ateistler efendi, eğitimli ve şiddet karşıtı kişiler. Başka herhangi bir sınıfa bu kadar baskı uygulansaydı kesin savaş çıkmıştı.