Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'daki programını iptal etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'daki programını iptal etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'daki programını iptal etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da bu sabah katılacağı programı iptal etti. Bu arada Erdoğan'ın beşinci torunu da dün gece dünyaya geldi.

İSTANBUL - Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın açıklanan resmi programında Haliç Kongre Merkezi'nde saat 10.00'da "Uydu, Uzay ve Teknoloji Günleri" açılış törenine katılacağı belirtilmişti. Ancak Erdoğan programını iptal etti.

Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından iptal nedeniyle ilgili bir açıklama yapılmazken iptalin nedenini "Uydu, Uzay ve Teknoloji Günleri"nin açılışda konuşan Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım açıkladı.

Binali Yıldırım, "Sayın Cumhurbaşkanımız dünkü programının çok geç saatlere kadar devam etmesi nedeniyle bu etkinliğe katılamadı" dedi.

BEŞİNCİ KEZ DEDE OLDU

Bu arada Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın beşinci torunu dünyaya geldi. Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından elde edilen bilgiye göre Erdoğan'ın erkek torunu gece İstanbul'da dünyaya geldi. Berat ve Esra Albayrak'lar çiftinin dünyaya gelen bebeklerinin Ahmet Akif (10) ve Mahinur adlı iki kardeşi bulunuyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın diğer iki torunu ise Bilal ve Reyyan Erdoğan'ın çocukları Ömer Tayyip (9) ve Ali Tahir(2).

(DHA)