Cumhurbaşkanı Erdoğan köprüde intiharı önledi

Cumhurbaşkanı Erdoğan köprüde intiharı önledi
Cumhurbaşkanı Erdoğan köprüde intiharı önledi
İstanbul'da bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Boğaziçi köprüsü korkuluklarına çıkarak intihar girişiminde bulunan bir kişiyi ikna etti.

RADİKAL- İstanbul'da bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Boğaziçi köprüsü korkuluklarına çıkarak intihar girişiminde bulunan bir kişiyi ikna etti.Erdoğan, cuma namazını Üsküdar'daki Hazreti Ali Camii'nde kıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, namaz sonrası Beşiktaş'taki Mayebn köşküne doğru yola çıktı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konvoyu ilerlerken Boğaziçi köprüsü üzerinde durdu. Erdoğan'ın korumaları, korkuluklarda intihar girişiminde bulunan kişinin yanına gitti. Bu sırada makam aracının camı açan Erdoğan, köprü korkuluklarındaki kişiyi yanına çağırdı. İntihar girişiminden vazgeçen kişi, Erdoğan'ın yanına gitti. Erdoğan, elini öpen kişiyle bir süre konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Boğaziçi Köprüsü'nde bir intiharı önlediİdris TİFTİKCİ - Erhan TEKTEN - İSTANBUL DHA


  http://www.radikal.com.tr/149554314955432

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  AMA BU ALIŞKANLIK OLMASIN SAKIN... - ARAGORA

  İntihar edecekler kendisini beklemesin sonra oralarda?Her intihara c.başkanını nereden bulucaz?

  Saf olsak kanacağız. - user416981

  Normal durumda Avrasya Maratonu gibi uygulamalar haricinde, zamanında gerçekleşmiş intihar vakalarını önlemek amacıyla sivil ulaşıma kapalı halde bulunan bir köprüde ne hikmetse Sn. Cumhurbaşkanımızın geçeceği güzergah üzerinde bir vatandaş intihar girişiminde bulunuyor ve olayın öncesinde, yüksek güvenlik önlemleri alan korumalar ve Emniyet Müd. mensupları bu adamı farketmiyor. Siz kimi kandırıyorsunuz, haftaya da o köprüye ben çıkacağım 5 dakika orada kalmama müsaade edilirse gerçekten kendimi atacağım köprüden.