Cumhurbaşkanı Gül: Bu kadar flaşa hiç bir yüz dayanmaz

Cumhurbaşkanı Gül: Bu kadar flaşa hiç bir yüz dayanmaz
Cumhurbaşkanı Gül: Bu kadar flaşa hiç bir yüz dayanmaz
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, katıldığı etkinlikte art arda fotoğraflarını çeken gazetecilere seslenerek, "Bu kadar flaşa hiç bir yüz dayanmaz biliyorsunuz. Mermere bile yasak, müzede çektirmiyorlar" dedi.

İSTANBUL11. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Şurası'nın açılış oturumuna katılan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül , gazetecilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül protokoldeki yerine oturur oturmaz sahneyi tamamen dolduran basın mensupları en iyi görüntüyü alabilmek için birbirleriyle yarıştı. Bu sırada ardı ardına onlarca flaşlar patlayınca Cumhurbaşkanı Gül yanında oturan Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'a dönerek, “Bu kadar basını pek görmüyoruz doğrusu" dedi.

Gazetecilerin flaşları hiç kesilmeden sürünce bu kez Cumhurbaşkanı Gül basın mensuplarına seslendi. Gül'ün “Bu kadar flaşa hiç bir yüz dayanmaz biliyorsunuz. Mermere yasak biliyorsunuz. Müzede çektirmiyorlar biliyorsunuz” dediği duyuldu. Şura, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün açılış konuşmasıyla başladı.


ÖZGÜR ALTUNCU - ÜNSAL ÇAKİN / DHA