Cumhurbaşkanı yeni yılı Instagram ile karşıladı

Cumhurbaşkanı yeni yılı Instagram ile karşıladı
Cumhurbaşkanı yeni yılı Instagram ile karşıladı
2012 yılından aklında kalan 10 fotoğraf karesini sosyal medyada paylaşan Cumhurbaşkanı Gül, takipçilerine artık Instagram'dan da ulaşacak.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 2013 yılının ilk gününde sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden ‘2012 yılında aklımda kalanlar’ başlığı altında 10 fotoğraf paylaştı. Cumhurbaşkanı Gül, takipçilerine Youtube, Flickr, Facebook ve Twitter gibi sosyal paylaşım ağlarından sonra Instagram’ı da kullanmaya başladığı müjdesini verdi. Gül, 2012 yılına ait fotoğraflarını Instagram üzerinden de paylaştı.
Paylaşılanlar arasında Gül’ün 2012 Ocak ayında Çankaya Köşkü’nde kartopu oynarken, Doğubeyazıt’taki İshak Paşa Sarayı’nda eşi Hayrünnisa Gül ile birlikte çekilen fotoğrafları ve 2012 yılının ilk karının düştüğü Çankaya Köşkü’nden kareler yer alıyor. Gül’ün paylaştığı 10 fotoğraf arasında Türkiye -Afganistan-Pakistan Üçlü Zirve Süreci 7. Toplantısı sonrasında misafir devlet başkanlarıyla, Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği’ne katılan yerli ve yabancı çocuklarla, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Kars’ta gerçekleştirdiği 2012 Kış Tatbikatı’nda Genelkurmay Başkanı Necdet Özel ve Mehmetçiklerle çektirdiği kareler bulunuyor.
Cumhurbaşkanı Gül, 12 Mayıs 2012 tarihinde Adıyaman’a yaptığı ziyaret sırasında vatandaşların yoğun ilgisinin de aklında kaldığını belirterek, Adıyaman’da vatandaşlara el sallarken çekilen fotoğrafını da takipçileriyle paylaştı. Cumhurbaşkanı Gül, Tarabya’da Huber Köşkü’ndeki eğitimli bomba arama köpeklerinin fotoğrafını ise “Koruma Başkanlığımızda görev yapan bomba arama köpekleri Ateş ve Barut, eğitmenlerinin gözetiminde Tarabya Yerleşkesi’nde karın keyfini çıkarıyor” sözleriyle paylaştı.