Cumhurbaşkanlığı Köşkü'nde olağanüstü hareketlilik

Cumhurbaşkanlığı Köşkü'nde olağanüstü hareketlilik
Cumhurbaşkanlığı Köşkü'nde olağanüstü hareketlilik
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ı takip eden gazeteciler Tarabya Köşkü önünden uzaklaştırılırken, köşke, yoğun misafir girişi dikkat çekti. Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan ile Selçuk Bayraktar arasındaki nişan töreni, Selçuk Bayraktar'ın babası Özdemir Bayraktar'ın rahatsızlığı nedeniyle ertelenmişti.

RADİKAL - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı takip etmek için Tarabya'ya gelen basın mensupları bugün alışık olmadıkları bir durumla karşılaştı. Köşkün etrafında beklemelerine izin verilmedi.

YOĞUN MİSAFİR GİRİŞİ

Bu arada Tarabya Köşkü'nün misafir giriş kapısındaki yoğunluk dikkat çekti. Ellerinde liste olan görevliler, gelen araçları kontrol ederek içeri aldı. Saat 14.00 ile 15.00 arasında Tarabya Köşkü'ne yoğun misafir araç girişi yaşandı.

NİŞAN ERTELENMİŞTİ

Tarabya Köşkü'ndeki bu hareketliliğin sebebi öğrenilemedi. Geçen hafta Cumhurbaşkanı Erdoğan , yine beklenmedik bir şekilde Tarabya Köşkü'ne geçmiş, kızı Sümeyye Erdoğan ile Selçuk Bayraktar arasındaki nişan töreni, Selçuk Bayraktar'ın babası Özdemir Bayraktar'ın rahatsızlığı nedeniyle ertelenmişti.
DHA/Özgür ALTUNCU -Cemal KÖYÜK