Cumhurbaşkanlığı personeline iftar verildi

Cumhurbaşkanlığı personeline iftar verildi
Cumhurbaşkanlığı personeline iftar verildi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı personeli ile Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda gerçekleşen iftarda bir araya geldi.

RADİKAL- Cumhurbaşkanlığı Sarayı?'nda gerçekleşen iftar sonrasında bir konuşma yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, böyle bir buluşmanın ilk ve kurulan iftar sofrasının bir muhabbet sofrası olduğuna vurgu yaparak, böyle bir iftar sofrasında bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti. Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı personeline katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nın bir parçası olan caminin cuma günü, çok amaçlı kongre merkezinin de önümüzdeki sonbaharda açılacağını, şu an proje aşamasında olan sergi salonu ve kütüphanenin de 2 yıl içinde tamamlanacağını aktaran Cumhurbaşkanı Erdoğan, ?Bu külliyede milletimizin hizmetkârı olarak en iyi hizmeti vermek için hep birlikte çalışacağız. ifadelerini kullandı.CAMİ CUMA GÜNÜ AÇILACAK

Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nin bir parçası olan caminin bu cuma günü, çok amaçlı kongre merkezinin de gelecek sonbaharda açılacağını, şu an proje aşamasında olan sergi salonu ve kütüphanenin de 2 yıl içinde tamamlanacağını hatırlattı. Erdoğan, "Bu külliyede, milletimizin hizmetkârı olarak en iyi hizmeti vermek için hep birlikte çalışacağız" dedi.

(CİHAN-DHA)


  ETİKETLER:

  Cami

  ,

  Proje

  ,

  Kongre

  ,

  sergi

  ,

  iftar