Cumhuriyet gazetesi önünde Charlie Hebdo protestosu

Cumhuriyet gazetesi önünde Charlie Hebdo protestosu
Cumhuriyet gazetesi önünde Charlie Hebdo protestosu
Kendilerine "Darul İrşad" olarak niteleyen yaklaşık 100 kişilik bir grup, Cumhuriyet Gazetesi'nin Charlie Hebdo'nun karikatürlerini yayınlamasını protesto etti.

RADİKAL- Kendilerine "Darul İrşad" olarak niteleyen bir grup, Cumhuriyet Gazetesi'nin Charlie Hebdo'nun karikatürlerini yayınlamasını protesto etti. Kendilerine "Darul İrşad" olarak niteleyen bir grup, Cumhuriyet Gazetesi önünde protesto eylemi yaptı. Şişli 'de bulunan Cumhuriyet Gazetesi Binası yakınına gelen yaklaşık 100 kişilik grup akşam saatlerinde toplandı. Eylemci grup, yaya ve araç trafiğine kapatılan Cumhuriyet Gazetesi'nin bulunduğu sokak başındaki güvenlik kordonu önünde, ellerinde pankart ve dövizler taşıdı ve tekbir getirerek slogan attı. Grup bir kişinin ettiği duaya eşlik ettikten sonra olaysız bir şekilde dağıldı. DHA


  http://www.radikal.com.tr/127466012746601

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  elbirliğiyle - aharasa

  tayyip ve ahmedd elbirliğiyle zorlaya zorlaya birilerini kışkırttılar sonunda. nedir bu kinleri. dünya görüşleri açısından ışid ve kaideden ne farkları var? bu konudan dolayı ölümler gerçekleşirse kim olacak bunun sorumlusu?