D-100'de zincirleme trafik kazası

D-100'de zincirleme trafik kazası
D-100'de zincirleme trafik kazası
D-100 Karayolu Selimpaşa mevkiinde meydana geldi. Kar ve tipinin neden olduğu belirtilen kazada 10'a yakın araç birbirine girdi. Kaza yapan araçların kaldırılmasının ardından yol trafiğe açıldı

RADİKAL- Kaza saat 10.45 sıralarında TEM Otoyolu Celaliye Mevkii Edirne İstikametinde meydana geldi. Kar yağışı nedeniyle  çok sayıda araç birbirine girdi. Kaza nedeniyle yol trafiğe kapandı. Kazada yaralananlar da oldu. İtfaiye ve sağlık ekipleri kazaya müdahale ediyor.

D-100'DE DE KAZA OLDU

Sabah saatlerinde ise D-100 Karayolu Selimpaşa mevkiinde meydana geldi. Kar ve tipinin neden olduğu belirtilen kazada 10'a yakın araç birbirine girdi. Kaza yapan araçların kaldırılmasının ardından yol trafiğe açıldı.

TEM otoyolu zincirleme trafik kazasına karışan araçların kaldırılmasının ardından trafiğe açıldı

1 ÖLÜ,10 YARALI VAR
İstanbul Valisi Vasip Şahin, TEM Otoyolu'nda sabah saatlerinde meydana gelen zincirleme trafik kazasında bir kişinin hayatını kaybettiğini 10 kişinin de yaralandığını söyledi.
Şahin, "TEM Kuzey Çevreyolu'nda Edirne istikametinde Büyükçekmece'yi geçtikten sonra 18 aracın karıştığı bir zincirleme trafik kazası yaşandı. Otoyolu her iki yönlü olarak trafiğe kapatıldı. Bize gelen ilk bilgilere göre 10 yaralı ve bir ölümüz var" dedi.

12 adımda karda doğru yürümek

Atatürk Havalimanı'nda uçaklar 'yıkanarak' uçuruluyor

İstanbul'da kar etkili oluyor: Taksim Meydanı beyaza büründü