Dalgın çift arabayı aldı bebeği unuttu

Alaattin- Nil Altın çifti alışveriş yaparken bebek arabasına baktıklarında şok, oldu:. İki aylık çocukları yerinde değildi. Paniğe kapıldılar, hemen polise gittiler. Polis, caddeyi tuttu, bebeği aramaya başladı.

SAKARYA- Alaattin- Nil Altın çifti alışveriş yaparken bebek arabasına baktıklarında şok, oldu:. İki aylık çocukları yerinde değildi. Paniğe kapıldılar, hemen polise gittiler. Polis, caddeyi tuttu, bebeği aramaya başladı. Sonunda bebek yarım saat sonra bulununca olayın nasıl meydana geldiği anlaşıldı. Dalgın çift alışveriş yaptığı bir mağazada aynı renkteki başka bir bebek arabasını almıştı.
Adapazarı Çark Caddesi'nde bulunan bir mağazaya önceki akşam giden 32 yaşındaki Alaattin Altın ve 29 yaşındaki Nil Altın çifti, alışveriş yaparken bebeklerinin üzerini örttü. Çift, bebek arabasını mağazadaki diğer arabaların yanına bırakıp alışverişe başladı.
Bir süre sonra alışverişlerini tamamlayan çift, iki aylık bebekleri Gökçe'nin içinde bulunduğu araba yerine, satışa sunulan boş bir bebek arabasını alarak mağazadan çıktı.
Polis caddeyi kapattı
Bir süre çarşıda boş bebek arabasıyla giden çift daha sonra başka mağazaya girdiklerinde bebek arabasının boş olduğunu fark etti. Telaşa kapılan çift bebeklerinin kaybolduğunu polise bildirdi. Polis de bebeğin kaçırılmış
olabileceği ihtimali üzerine Çark Caddesi'nin giriş ve çıkışlarını kapatarak çarşıda bebeği aramaya başladı. Bu sırada çocukları kaybolan çift tekrar alışveriş yaptıkları mağazaya gittiğinde bebeklerini bıraktıkları yerde buldu.
'Panikledik'
Cumhuriyet Polis Merkezi'ne gelen çift dalgınlıkla boş bebek arabasını aldıklarını söyledi. Baba Alaattin Altın, "Aynı renkte idiler. Arabayı kontrol etmeden çıktık. Sonra fark ettik. Paniğe kapılınca polise haber verdik. Aslında vermemeliydik" dedi. Anne Nil Altın da yaşadıklarını şöyle anlattı: "Arabada yavrumun olmadığını görünce panikledim Heyecan ve panikten bebek arabasının bizim araba olmadığını bile fark etmedim. Ancak bu heyecan bana yetti de arttı."