Damadın sevgilisine çıplak şantaj pahalıya patladı!

Damadın sevgilisine çıplak şantaj pahalıya patladı!
Damadın sevgilisine çıplak şantaj pahalıya patladı!
Adana'da damadının ilişki yaşadığı kadının çıplak fotoğraflarını çektiği gerekçesiyle 11 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırılan 68 yaşındaki Zekiye G., polis tarafından yakalanarak cezaevine gönderildi.

ADANA - Olay, 2005 yılında merkez Seyhan İlçesi'nde meydana geldi. İddiaya göre Zekiye G.'nin kızı F.T.'nin eşi E.T. başka bir kadın ile birliktelik yaşamaya başladı. Eşini evine dönmeye ikna edemeyen F.T., durumu annesine anlattı. Olayı öğrenen anne Zekiye G., bu duruma tepki gösterip kızı ile intikam planı yaptı. Damadının sevgilisi S.T.'yi eve çağıran anne ile kız , genç kadını zorla çırılçıplak soydu. Zekiye G., genç kadının çıplak fotoğraflarını çekip, "Damadımdan ayrılmazsan bu fotoğrafları internete veririm" diye tehdit etti. Ardından da kadını serbest bıraktı.

S.T. Cumhuriyet Savcılığı'na giderek Zekiye G. ile kızı hakkında suç duyurusunda bulundu. Hakkında 'Kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma, zorla alıkoyma ve şantaj' suçlarından dava açılan Zekiye G., tutuksuz yargılandığı mahkemece 11 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Yargıtay tarafından cezası onanan Zekiye G. polis, aramaya başladı. Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Aranan Şahıslar Büro Amirliği ekipleri, Zekiye G.'yi Mirzaçelebi Mahallesi'ndeki evinde yakaladı. Zekiye G., işlemlerin ardından Karataş Kadın Cezaevi'ne teslim edildi. (dha/Fatih KARAÇALI)


  ETİKETLER:

  Adana

  ,

  İntikam

  ,

  Fatih

  ,

  Kız

  ,

  Kadın

  ,

  suç

  ,

  hapis

  ,

  çıplak

  ,

  cezaevi

  ,

  genç

  http://www.radikal.com.tr/115567411556743

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  kadın kadına şiddet uygulamaz. - pekmez_2042

  Sadece erkekler için dizayn edilmiş hayatlar içinde kadınlar kadınlara kırdırılır.Aradan erkek sıyrılır. O kadının gücü erkeğe yetmiyor da ondan diğer kadına yöneliyor. Çünkü bu memlekette kadının çıplak fotoğrafı santaj malzemesi yapılıyorsa bu malzeme kadın için değil erkek içindir. Ne fark ederki bu kadın olmasa başka kadın..Burada damadı/erkeği engeleleyecek bir sistem yok. kzız boşansa kötü,evli kalsa aldatılıyor.(boşanmış kadın kendisi için sorun değilken sorun haline getirlir..filan..)

  cikilacak sokak var - szna

  Erkeklerin kadınlara hertürlü şiddet uygulamasına alışığız ve bu şiddetin kaynağını-öznesini çok iyi biliyoruz da kadınların kadınlara uyguladığı şiddet her zaman bir duraklatıyor beni. Seni sevmeyen bir adamla olmak ısrarı neden, ve böylesine istediğin adamın birlikte olduğu kadını "çırılçıplak soymak" neden? Kadınların en korktuğu şey olduğu için mi çıplaklık ve deşifre? Tüm bunlarla mücadelede çıkılacak sokak var!

  Suç kimde? - pekmez_2042

  Damata söz geçmiyor.Belliki karısını aldatıyor.Karısı onu boşamak yerine annsi vasıtasıle ile santaj yapmak için diğer(sevgili)kadının fotografını çekiyor. Eğer kadın aldatsa idi,Damat karısınını öldürür mahkemede de "aldattı elem içindeydim" diye haksız ceza indirimi alırdı. Bu memlekette kadınlara dayatılan hayat her açıdan kadını vuruyor.Çıkılacak bir sokak lazım.