Davutoğlu, Ağrı'daki çatışmayla ilgili konuştu. Gerekli cevap veriliyor

Davutoğlu, Ağrı'daki çatışmayla ilgili konuştu. Gerekli cevap veriliyor
Davutoğlu, Ağrı'daki çatışmayla ilgili konuştu. Gerekli cevap veriliyor
Başbakan Ahmet Davutoğlu Ağrı'nın Diyadin ilçesi kırsalında PKK ve TSK arasında yaşanan çatışmayla ilgili konuştu. Davutoğlu, "Ağrı'daki hain saldırıya gerekli cevap Türk Silahlı Kuvvetlerimiz tarafından veriliyor" dedi.

RADİKAL-Ağrı'nın Diyadin ilçesi kırsalında bir grup PKK 'lıyla jandarma birlikleri arasında silahlı çatışma çıktı. Genelkurmay olayda 4 askeri personelin yaralandığını duyurdu. Ağrı'daki çatışmayla ilgili  Twitter üzerinden açıklamalarda bulunan Başbakan Ahmet Davutoğlu şunları dile getirdi: "Ağrı'daki hain saldırıya gerekli cevap Türk Silahlı Kuvvetlerimiz tarafından veriliyor. Az önce Genelkurmay Başkanımız ve İçişleri yetkililerimizden tekrar bilgi aldım. Kimse şüphe etmesin. İnsanlarımızın özgür iradeleriyle oy kullanacakları seçimin güvenliği mutlaka sağlanacaktır."

Davutoğlu, Twitter hesabından daha sonra bir açıklama daha yaparak "Az önce Genelkurmay Başkanımız ve İçişleri yetkililerimizden tekrar bilgi aldım. Kimse şüphe etmesin.İnsanlarımızın özgür iradeleriyle oy kullanacakları seçimin güvenliği mutlaka sağlanacaktı" dedi.

Ağrı kırsalında çatışma: 4 asker yaralı

 

Efkan Ala: Saldırıyı yapanlar etkisiz hale getirildi

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Saldırıyı kınıyorum, bu kafayla olmaz

Yalçın Akdoğan: Ateşle oynayan kendisi kaybeder