Dayaktan bıktı duvar ördürdü

Altı çocuk annesi Bedriye Bulut, eşi Abdulhalim Bulut'un kendisini dövmesini engellemek için iki odalı evin koridoruna duvar ördürdü. Bedriye Bulut, üç yıldır küs yaşadığı eşinin duvarı yıktırmak için kendini tehdit ettiği iddiasıyla savcılığa başvurdu.

ADANA - Altı çocuk annesi Bedriye Bulut, eşi Abdulhalim Bulut'un kendisini dövmesini engellemek için iki odalı evin koridoruna duvar ördürdü. Bedriye Bulut, üç yıldır küs yaşadığı eşinin duvarı yıktırmak için kendini tehdit ettiği iddiasıyla savcılığa başvurdu.
Abdulhalim Bulut çalışmayınca çift sık sık kavga etmeye başladı. Abdulhalim Bulut, bazen eşini dövdü. Dayaktan bıkan Bedriye Bulut, üç yıl önce tek katlı iki odalı evlerinin ortasına duvar ördürerek evi ikiye ayırdı. Eve ikinci bir giriş kapısı da yaptıran Bedriye Bulut, eşiyle ilişkisini kesti. Mahallede terzilik yaparak geçimini sağlayan Bedriye Bulut, son günlerde eşinin duvarı yıktırmak için tehdit etmeye başlaması üzerine savcılığa başvurdu. Bedriye Bulut, "Duvar yıkılırsa beni yine döver. Amacı evi satmak. Başıma bir şey gelirse sorumlusu eşim" dedi. Ahdulhalim Bulut ise boşanmak istediğini söyledi.


    http://www.radikal.com.tr/7336887336880

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.