'Değişimin zamanı'

CHP'li Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, 'en genç belediye başkanı' olarak tanınan Bursa İnegöl'e bağlı Kurşunlu Belediyesi Başkanı, 28 yaşındaki CHP'li Erkan Dönmez'e iade-i ziyarette bulundu.

BURSA - CHP'li Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, 'en genç belediye başkanı' olarak tanınan Bursa İnegöl'e bağlı Kurşunlu Belediyesi Başkanı, 28 yaşındaki CHP'li Erkan Dönmez'e iade-i ziyarette bulundu.
'Başbakan' sloganlarıyla karşılandığı 5 bin nüfuslu Kurşunlu'da, çoğu kadın yaklaşık 3 bin kişiye seslenen Sarıgül, Şişli'de büyük başarıya imza attığını, kendisine verilen desteğin yüzde 40'lardan 70'e çıktığını, bu başarıyı Türkiye'ye taşımayı istediğini söyledi. Sarıgül şöyle devam etti: "Benimle Baykal arasında problem yok, Baykal ile halkın arasında bir problem var. Halkla, Baykal ve bugünkü yönetimi arasında yapay duvarlar var. Bizim bunu düzeltmemiz lazım. Türkiye'de değişim zamanı geldi. Kimse değişimi durduramayacak. Şu anda lidere biat edenler seçiliyor, halkın istedikleri seçilmiyor, yok öyle yağma artık. Dargınlığı, küskünlüğü ve kin tutmayı sevmem, ancak beni çok kırdılar. Onlara sesleniyorum, biz kimseyi incitmeden yolumuza devam edeceğiz."


    http://www.radikal.com.tr/7630647630640

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.