Demirel Bakırköy'de

Bulgaristan'dan iade edildikten sonra İstanbul Adliyesi'nde aldığı bol miktarda ilaç nedeniyle hastaneye kaldırılan Egebank'ın eski sahibi Murat Demirel'in hafif uyku halinde bulunduğu ancak bilincinin açık olduğu öğrenildi.

İSTANBUL - Bulgaristan'dan iade edildikten sonra İstanbul Adliyesi'nde aldığı bol miktarda ilaç nedeniyle hastaneye kaldırılan Egebank'ın eski sahibi Murat Demirel'in hafif uyku halinde bulunduğu ancak bilincinin açık olduğu öğrenildi.
Polisin sıkı güvenlik önlemi aldığı Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne dün öğleden önce gelen eşi Ayşenur Esenler Demirel ve avukatı Emin Canacankatan, Demirel'in sağlık durumu hakkında bilgi aldı. Başhekim Haldun Ertürk, hastanın hayati tehlikesinin olmadığını söyledi.
Demirel, dün akşam saatlerinde Bakırköy Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servis girişine yanaşan ambulansa konulan Demirel'in kendisinde olmadığı görülürken, sevk nedeniyle geniş güvenlik önlemi alındı. Demirel'in tedavisine Psikiyatri Acil Bölümü'nde devam edileceği belirtildi.


    http://www.radikal.com.tr/7341947341940

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.