Deniz Baykal konuştu, ziraatçılar uyudu!

Türkiye Ziraatçılar Derneği'nin 56. kuruluş yıldönümü nedeniyle dün düzenlenen törene CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar ve SP Genel Başkanı Recai Kutan da katıldı.

ANKARA - Türkiye Ziraatçılar Derneği'nin 56. kuruluş yıldönümü nedeniyle dün düzenlenen törene CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar ve SP Genel Başkanı Recai Kutan da katıldı. Ankara Ticaret Odası'ndaki törende konuşan Baykal hükümetin uyguladığı 'düşük fiyat, yetersiz destek, haksız ithalat politikalarıyla tarım kesiminin perişan edildiğini' söyledi. Önümüzdeki dönemlerde de Avrupa Birliği'nin ortaya koyduğu politikaların ciddi sorunlar, sıkıntılar yaratacağını öne süren Baykal, "Tarım sadece ekonomik sektör değil aynı zamanda sosyal sektördür" diye konuştu. AKP hükümetini de eleştiren Baykal, SP lideri Kutan'a "Siz bunlara böyle mi öğrettiniz" diye laf atınca toplantıya katılan izleyiciler kahkahaya boğuldu.
CHP lideri Baykal'ın konuşması sırasında bazı katılımcılar şekerleme yapmayı ihmal etmedi. Baykal ile Ağar'ın yan yana oturup neşeli bir sohbete dalmaları da ilgi odağı oldu.


    http://www.radikal.com.tr/7453947453940

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.