Deniz Seki 'başkalarına kokain temin etmekle' suçlanıyor

Deniz Seki 'başkalarına kokain temin etmekle' suçlanıyor
Deniz Seki 'başkalarına kokain temin etmekle' suçlanıyor

Seki?nin gözaltına alındığı operasyonda Akalın ifade vermişti. fotoğraf: mahir varlı / dha

İSTANBUL - Jandarmanın İstanbul, Ankara ve Diyarbakır’da düzenlediği uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınanlardan şarkıcı Deniz Seki’nin de aralarında bulunduğu 18 kişi adliyeye sevk edildi.Akşam saatlerinde mahkemeye çıkarılan Deniz Seki için suçlama, ‘Başkalarına vermek amacıyla uyuşturucu bulundurmak’tı. 
Vatan gazetesinin haberinde şarkıcı Demet Akalın’ın GSM?operatöründeki bir kişi aracılığıyla sevgilisinin mesajlarını takip ettiği ve Deniz?Seki’yi de bu kişiyi tanıştırdığı iddialarına yer verilmişti.  
Demet Akalın’ın verdiği ifadeyle ilgili ‘telekulak’ iddialarına Akalın’ın avukatı ve Turkcell’den yanıt geldi. Demet Akalın’ın avukatı Ersan Taştekin, şarkıcının hat almak için bir Turkcell bayisine gittiğini, burada hayranı olduğunu söyleyen bir çalışanın kendisine, “Bir numara bulmanız gerekirse size yardımcı olurum” dediğini aktararak şöyle konuştu: “Bu herkesin yapabildiği bir şey. Seki de isteyince,  kendisine numaraları bulabileceğini söyleyen bu kişinin numarasını Seki’ye vermiş.” Turkcell Kurumsal İletişim ise Akalın ve Seki’ye mesaj ve görüşme bilgilerini yasadışı yolla ilettiği iddia edilen kişinin Turkcell çalışanı değil, bayi personeli olduğu vurgulandı  ve “Bu kişinin müşterilerimize ait ses ya da kısa mesaj bilgi detayına ulaşması mümkün değil “ denildi. (Radikal)