Deniz'i vurup sonra annesini aramış: Kızını öldürdüm!

Deniz'i vurup sonra annesini aramış: Kızını öldürdüm!
Deniz'i vurup sonra annesini aramış: Kızını öldürdüm!
20 yaşındaki sevgilisi Deniz Aktaş başından ve kalbinden vurarak öldüren Lokman Barış Çelik'in cinayetin ardından anne Figen Yetişkin'i arayıp haber verdiği öğrenildi.

RADİKAL - Cinayetten gözaltına alınan Lokman Barış Çelik'in, Deniz Aktaş'ı öldürdükten sonra telefonla annesi Figen Yetişkin'i arayıp "Kızını öldürdüm haberin olsun" dediği ortaya çıktı.

Olayı gözyaşları içinde anlatan Figen Yetişkin, "Sabaha karşı çalan telefonla uyandım. Arayan Lokman Barış Çelik'ti. Bana 'Kızını öldürdüm. Haberin olsun' dedi. Kızım Deniz ne yaptıysa ondan yakasını kurtaramadı. Sürekli şiddet uyguluyordu. Ayrılmak istiyordu. Ancak bunu beceremedi. Bunu canıyla ödedi. Sürekli kavga ediyorlardı. Kıskanç ve psikopatın tekiydi" dedi.

Yardım isteyen sevgilisini başından ve kalbinden vurdu!

Deniz Aktaş'ın yapılan otopsisinde ölmeden önce dövüldüğü, kafasına, kalbine ve ayağına aldığı 3 kurşunla yaşamını yitirdiği ortaya çıktı. (Bülent TATOĞULLARI/ ANTALYA /DHA)


  http://www.radikal.com.tr/130655013065501

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  - momentum

  "Kızım Deniz ne yaptıysa ondan yakasını kurtaramadı... Ayrılmak istiyordu." Bak teyze, ikilinin dünden beri yayınlanan fofoğraflarında hiç öyle görünmüyor... Başınıza gelenden sonra bir dünya kurup kendinizi ona inandırmayın. Bırakın şu, kızımın peşini bırakmadı muhabbetini. Kızın babası yaşındaki adamla beraber yaşarken sen neredeydin? 20 yaşındaki kız dışarıda kendine hayat kurarken neredeydin? Siz televizyon dizilerinden hayat modelleri çıkarmaya devam edin. Olan çoluk-çocuğunuza oluyor. Farklılaştığını zannettiğiniz bir hayat, hiç farklılaşmış bir ölümle beraber geliyor. (Ve Allah büyük konuşturmasın, hepimizin oğlu-kızı var.)