Denizli'de kıskançlık cinayeti

Denizli'de kıskançlık cinayeti
Denizli'de kıskançlık cinayeti
Denizli'de bir adam, boşandığı eşine ilgi gösterdiğini ve rahatsız ettiğini iddia ettiği kişiyi önce öldürdü daha sonra cinsel organını keserek ağzına yedirmeye çalıştı.

DENİZLİ - Denizli'de bir kişi, boşandığı eşine ilgi gösterdiğini ve rahatsız ettiğini iddia ettiği kişiyi öldürdü.

5 yıl önce boşandığı eşine ilgi gösterdiğini ileri sürdüğü Salim Yalçı'nın (41) Karaman Mahallesi'ndeki evine giden İ.Ç. (40), balkon kapısının camını kırarak içeri girdi. Kısa süren boğuşmanın ardından İ.Ç, Salim Yalçı'yı ve birlikte yaşadığı Ayten Y'yi bıçakladı.

Yalçı, aldığı bıçak darbeleriyle olay yerinde hayatını kaybetti, Ayten Y. ise zanlının bir anlık dalgınlığından faydalanarak evden kaçmayı başardı. Komşuların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, İ.Ç'yi gözaltına aldı.

Evde yapılan incelemede, Yalçı'nın kesilmiş cinsel organı kendi ağzında bulundu. Salim Yalçı'nın cenazesi otopsi yapılmak üzere Pamukkale Üniversitesi Hastanesi morguna götürüldü. Evden kaçan Ayten Y. ise Denizli Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

Gözaltına alınan İ.Ç'nin bir süre önce denetimli serbestlikle cezaevinden çıktığı ve ilk ifadesinde Yalçı'yı eski eşine ilgi gösterdiği ve rahatsız ettiği için öldürdüğünü söylediği öğrenildi. (aa)


  ETİKETLER:

  İddia

  http://www.radikal.com.tr/116353911635393

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  denetim siz serbest orantı sız güç bu ülkede birşeyler '-sız 'ıyor - sara bulut

  denetim -siz serbest orantı -sız güç bu ülkede birşeyler '-sız 'ıyor ve artık yeter şunlara kıskançlık falan demeyi toplumun pskolojisi bozuk..

  Iyiki ben ve çocugum (kiz çocugu) Türkiyede yasamiyoruz. - ercan02

  5 yil öne ayrilmis. özür dilerim ama gerçekten dogrumu okuyorum? Ayrilmismi? Ne diyorduk bunun adina " NAMUS" muydu neydi o? Iyiki ben ve çocugum (kiz çocugu) Türkiyede yasamiyoruz.

  Cinsel organ başka nerede bulunur ki. - korel dolunay

  Haberde Yalçı'nın kesilmiş cinsel organının KENDİ ağzında bulunduğu yazıyor . Herhalde yani kendi ağzında bulunacak . Katilin ağzında , ya da komşunun ağzında bulunacak hali yok ya . Yahut ben olsam haberi böyle yazardım . Katil yakalandığında maktulün cinsel organı ağzındaydı , '' ne o ağzındaki öyle ''diye sorulduğunda susma hakkını kullandı .